Něco na vysoké objednávce

V této sezoně se Manchester United objevuje na začátku osmdesátých let. Jejich současná značka fotbalu mezitím také zrazuje retro styly, těžce ovlivněné tak, jak je to v roce 1973. A docela málo roku 1974. Nebylo tedy naprosto překvapující, když se klub po několika desetiletích vrátil, školní inspirace pro zábavu před zápasem u Old Trafford. Vzhled psů v šedesátých letech byl roztomilý nápad, být spravedlivý, třebaže příště se nejlépe držet několika malých překážek na hřišti s kuličkou na konci nebo chlapíka oblečený jako lupič s jedním jeho paží zabalené v hessian.David Squires na…konci sezóny Premier League Přečtěte si více Každopádně, stejně jako každý telefon vlastněný lehce zmateným důstojníkem má dlouhou gumovou hadičku, takže každý oblak má stříbrnou podšívku.A v úterý večer se Manchester United setkávají sami, když uzavírají svou sezónu v Premier League proti Bournemouthu s příležitostí ukázat celý národ – dobře, ti, kteří nevidí Derbyho snahu o tři branky zpět na Hull – co jsou vše kolem. United musí vyhrát 19-0, pokud se chystají na sousední město City za konečné místo v příští sezóně Big Cupu. To je určitě něco vysokého pořadí, protože rekordní skóre v horní divizi je 12-0, poslední dosaženo v roce 1909, kdy Nottingham Forest porazil Leicester Fosse. (Cokoliv se stalo s nimi ?! Zní to zbytečně.) Fiver se s jistotou domnívá, že se musí vzdát.) Ale Louis van Gaal se vzdálil? No, ano, jasně to udělal někdy v roce 2014.Ale chápe velkou tradici Spojeného svazu a dalšího muže, jelikož další muž je Herbert Bamlett, který dohlížel na 12 po sobě jdoucích porážek v roce 1930 na souhrnné skóre 49-14 – a jistě pošle jeho stranu, aby získal alespoň jednu z 19 cílů, které vyžadují. Snad ve druhé polovině, když Bournemouth trochu ztratil zájem. Když mluvili o ztrátě zájmu, představitelé Davida de Gea kategoricky odmítli pověsti, že chce, aby LVG ​​zůstal v příští sezóně. Kategorický popírání, huh.LIVE ON BIG WEBSITE

“Nikdo neberá na stadion” jaký skvělý ekonomický výsledek “- Monchi, sportovní ředitel Sevilly a tajemství jejich pozoruhodného úspěchu, mluví se Sidem Lowe předtím, než nabídnou třetí vítězství Big Vase za tři roky ve středu. Facebook Twitter Pinterest Monchi.Foto: Miguel Angel Morenatti / Písmeny APFIVER

“Nemám problém s lidmi, kteří mají bičování, aby Mojžíš ze Sierry Leone mohl zůstat a zúčastnit se finále FA Cupu po nedělním odložení Old Trafford (včera Quote of the Day), ale přesto jezdil, přemýšlel o tom, že fanoušci, kteří seděli po bolestí z mokrého vítězství nad Sheffieldem United (dva zásahy na terč a 93. minutový vítěz), udělali noční výlety do Shrewsbury a Derby, což je v polední přestávce v Upton Parku a poté se do Wembley přesunul na semifinále proti Evertonu a stále ještě nedostal lístek na hlasování.Je to příjemný příběh, ale samozřejmě hodně lidí zanechalo hodně času a peněz na podporu týmu během běhu poháru a nebude se moci dostat do finále “- Stephen Yoxall.

“Harry Kane poznamenal, že nedělní 5-1 gubbing v Newcastlu je nejhorší výkon, který byl v (včerejší bitky a Bobs), ale měl by mít více trpělivosti. Euro ještě nezačal. “- Leon Herrell.” Strávil jsem většinu pondělí, když jsem hledal srovnání s kapitulací Tottenhem – pak jsem si vzpomněl na liberální demokraty “- JJ Zucal. Nějaký málo pro vás.Fotografie: Kraig Dixon

“Nejsem si jist, co je horší; že linka “Ještě neuvěřitelně, jediní lidé, kteří ho stále chtějí ve svém týmu, jsou fanoušci Chelsea ve středním věku, kteří si přejí, aby byl rok 2005 znovu, kdy slunce svítí každý den a José všechno udělal v pořádku a líbal jej lépe “(včerejší Fiver) se mi 100% aplikuje a že jsem se díval na minulost, vzhledem k tomu, že mám přiloženou fotku své volné zdi jako profil mého sociálního obrázku FaceSpace. Nebo pochopení, že Fiver mě zná tak dobře a že je napsán pro mé oblíbené.Pokud už to není zřejmé, měl bych také podotknout, že ani v roce 2005 jsem nečetl Fiver (* vzlyky *) – Kraig Dixon. Fosterův výborný měsíční kvíz (Masonovy zbraně NW10, poněkud méně než 1 057 běžných) se cítím povinen poslat dopis s cílem získat kopii jeho ceněné knihy podepsané samotným mužem. Podpořený jeho kolegou Simonem, Richard poskytuje informativní večer požehnaný posery, trivia a velkým humorem. Já se snažím vidět přirozený vztah s The Fiver “- Leonard Cohen. Je pravděpodobné, že pokud čtete tento čajový včas fotbalový e-mail, jste téměř jistě jeden.Ale nebojte se – pokud byste chtěli najít společnost nebo lásku, zaregistrujte se zde, abyste si prohlédli profily takového erudovaného, ​​společenského a přátelského lidu, který by za normálních okolností nikdy nechtěl s vámi jít ven. A nezapomeňte, není to odmítnutí, které vás zabije, je to naděje. BITS AND BOBS

Zde je návod trofeje Leicestera Premier League. “Pro město to bylo neuvěřitelné. Lidé mluvili o rozmanitosti tohoto města, ale je to opravdu pravda, že nás to ještě přiblížilo, “řekl Ish Lunat. Facebook Twitter Pinterest Jaywalkers. Foto: Alex Pantling / Getty Images Diego Costa a Juan Mata nedokázali snížit španělský tým Euro 2016.Německo nalezlo místo pro vyhraněného Bastiana Schweinsteigera v jejich provizorní 27, mysli. Rafa Benítez vypadá, že se chystá na Burtona a bude v příští sezóně pobývat na Newcastle pro svou kampaň v šampionátu.

Swansea City je André Ayew třepotává oční řasy na Premiere League obdivovatelů. “Pokud budu muset zůstat v pohodě.Jestli musím odejít, musím odejít, “ozval se. “Co je pro mě důležité, je to, že stále dělám svou práci, a ve fotbalu pravda dneška není pravda zítřka.” OK. Po vyléčení předčasné bouře a útěku bez hanby pro jejich vyrovnání Sheffield Wednesday vyřadil Brightona z mistrovských play-offů. “Klub je spící obra, ale probouzí se a děláme dějiny,” prohlásil Carlos Carvalhal. “Víme, že budeme nedostateční, ale také víme, že máme 50-50 šanci na to, abychom se dostali do Premier League.” A Nasty Leeds byl FA obviněn z porušování 15% nařízení. 11 milionů liber prodeje Rossa McCormacka do Fulhamu. STÁLE VÍCE VÍCE?

Letošní sezóna skončila. Téměř.Ovšem pouhá formálnost všech her, které ještě nebyly hrány, nás nezastavila v tom, že jsme vše zaokrouhlovali – máme cíl sezóny, zápas sezóny, hráč sezony, podepsání sezóna, sezóna, sezóna, flop sezony, manažer sezóny, rozhodčí sezóny, sezony a inovace, které chtějí. Nyní máme nějaké ankety, takže volejte.

Premier League 2015-16 quiz! Kolik opravdu víš o letošním anglickém letu?Vyzkoušejte si v uplynulém termínu. Adam Lallana mluví s finálem Big Vase, Jürgenem Kloppem a dalšími, s Andym Hunterem. Raf Honigstein riffy na konci Pep na Bayern.

Steven Pye hlásí, že Boreham Wood má sezónu překvapení až do páté úrovně. Manchester United se trochu zlepšuje, říká Paul Wilson, ale na slimákově tempo v rychle se pohybující hře, takže co to znamená?

Oh, a pokud je to vaše věc…můžete sledovat Big Website na Big Social FaceSpace.CONFIDENCE = LOW