MLB all-star game nebude vyhozen – ale to se musí změnit, nebo zemřít

V 1983 all-star game v Chicagu starém parku Comiskeye, Fred Lynn z Kalifornie Angles trefil grand slam homerun off Atlee Hammaker of San Francisco Giants. Jednalo se o první velký salám na Midsummer Classic, a to bylo velmi velký problém.

O rok později, Fernando Valenzuela z Los Angeles Dodgers a New York Mets’ Dwight Gooden vyrazil šest po sobě jdoucích Američana liga těsta, a to byl velký problém stejně. Byly to moje velké vzpomínky na události vyrůstal, a každá generace baseballu fanoušků má své vlastní.Kromě toho, že nejsem tak jistý, že tento člověk dělá, bez ohledu na 75 quadzillion all-star hlasy pořád slyšel o znovu a znovu, rok co rok.

Hra mezi americkými a národních lig nikdy nebylo méně relevantní pro nesčetné množství důvodů, které patří mezi ligovou hru, nelogické, fraškovitý a zcela umělý systém, aby se soutěže „hlas“, a nedostatek skutečného soupeření, částečně proto, že ligy již fungují jako samostatné subjekty s vlastní prezidenti a rozhodčí.Že hráči již skutečně potřebují check vítězů nepomůže, buď

Všechny-Star hry přes severoamerických sportů viděli jejich zásoby klesat. – někdo si ujít zápas v NHL, když je přeskočil ve prospěch olympijských her? Facebook Twitter Pinterest šest po sobě jdoucích strikeouts od Los Angeles Dodgers’ Fernando Valenzuela a New York Mets’ Dwight Gooden, nastavit all-star game rekordní záznam. Foto: AP

MLB All-Star game, sada pro příští úterý v Cincinnati, byl vždy klenotem, šanci vidět hvězdy, které jen zřídka přehodil přes město, událost nesmírnou hodnotu, že baseball fanoušci vypadal předal v vážný.Teď je důležité, protože je nám řečeno, že je opakovaně tím, že Major League Baseball na trh křídla, když všichni víme, že tomu tak není. To je v pořádku: rutiny a zábavy změní dost často, a někdy stačí nechat jít. Takže kdyby to bylo na mně, (a pro záznam, to není) bych to zrušit. Baseball měla svou poslední nepřerušená all-star game / homerun derby méně sezónu zpět v roce 1932 a já jsem si jistý, že odešel v pohodě.

Opravdu, nemají tito lidé potřebují volno, stejně? Ne džbány, kteří si čtyři dny na odpočinek mezi výlety (pět v případě, že hrajete za Mets). Nebo prostřední Relievers kteří vyrukovali každou chvíli hodit ohřívače 95mph místo nevyžádané pošty, které slouží k vrhnout.Tyto hitters, chudé bezbranné těsta, kteří mají kontrolu na diamantu, den co den, v pozdních nočních hodinách letu po nočním letu s omezenými off dnů přes 162-herní sezóny – potřebují legitimní přestávku. Jsou stále zničeny a nemají ani Greenies nic víc pomoci probudit. Proč ne trim plán na staré 154-herní kampaně zrušit all-star hru a dát Hitters něco málo přes týden mimo oživit a vrátit se silný v druhé polovině, připravený skóre některé běží na své fanoušky?

je to fantazie, samozřejmě. All-star game nikam nevede, protože téměř určitě vydělává peníze pro MLB.Přináší také zjištěno, příjmy pro hostitelské město a slušný kus na to – hra v Kansas City v roce 2012 údajně měl $ 60m ekonomický dopad na okolí, zatímco New York City může vzít do té míry, jak $ 185 metrů v roce 2013 . Takže i když hostitelský tým sám dostane absolutně žádné dodatečné příjmy, ale to, co oni mohou vydělat na unikátní možnost uvádět na trh svůj tým a zároveň vyšroubuje slavnosti All-Star, je to asi dost peněz tam s cílem zajistit jeho dlouhodobou budoucnost.

Takže, protože je to tady zůstat, pojďme alespoň přepínat ASG nahoru a pokusit se vnést potřebnou energii do něj.Víte, dráteník s formátem málo, což je obvykle poslední příkop tah, aby se pokusila udržet ji zajímavější.

První věc, kterou je třeba udělat, je zřejmé, který se eliminuje pravidlo, které uděluje domácí pole výhodu v lize, který vyhrává hru. Teď, když je to, že zde je několik možností pro změnu.

Tento formát je již používán v futures hře, což je soutěž mezi velkými ligové vyhlídky hrál v hostitelské ballpark v neděli před all-star game.The World Baseball Classic byla nedokonalá úspěch v průběhu prvních třech edicích, a tento formát vstřikuje mezinárodní prvek do Midsummer Classic.The Venezuelan Miguel Cabrera a dominikánský Jose Bautista by prostě miluju ji držet Američany na jejich domácí půdě, a to i Tým USA opravdu nezajímá.

Proč ne dát vítězům šanci na bití v týmu hvězd – určitě si to zaslouží, ne? World Series vítězství San Francisco Giants by pravděpodobně získat uzený Mike pstruha, Bryce Harper, Max Scherzer, Paul Goldschmidt a společnost. Takže to je důvod, proč…

…bychom jim dát šanci spojením na Champs s poraženými World Series čelit spojené all-hvězdy.Tak to je pravděpodobně na veletrhu straně, ano? A nebylo by Lorenzo Cain, Mike Moustakas a Eric Hosmer prostě rádi tráví čas s Madison Bumgarner?

Je to jejich stadion, tak ať si hrát! By pro rok 2015 hostitelé, Cincinnati Reds, mají šanci proti zvěři týmu jako MLB all-stars? Ano, pokud se vydat v jejich silách, aby byl Johnny Cueto, s Alroldis Chapman v lapák připraveni jít v případě, že nějak vymačkané vedení proti MLB elity. To by v případě nic jiného přinést nějaké skutečné dav atmosféru.Po Mets’ Matt Harvey opustil hru 2013 ve Flushing, Queens ballpark byl docela hodně hřbitov…alespoň do doby Yankees’ Mariano Rivera přišel na hřišti.

Mike Trout, Bryce Harper, Josh Donaldson, Kris Bryant, Steven Matz, Joey Gallo, Joc Pederson, Madison Bumgarner, Giancarlo Stanton, Carlos Correa a Jose Fernandez jsou jen některé z rychle rostoucí skupinu mladých , elitní talent, z nichž všichni jsou ve věku do 25 let.Proč ne zápas je proti staré lidi, 26 a více, -. Starý zpátečník je jako Albert Pujols, Yadier Molina, Adrian Gonzalez Miguel Cabrera, Nelson Cruz a Matt Holliday rád střelu učit těm mladým whippersnappers jednu nebo dvě věci

Povolit fanouškům šanci hlasovat v prvních pěti hráčích, pak ať manažeři vybrat svého pět. Tak ať tento postup opakujte, dokud seznamy vyplnit. Tak ať fanoušci hlasovat v soutěži, kde fanoušci předložit video představovat prosba svůj případ řídit tým lidí v all-star game. Vítězný kapitán dostane, aby v jeho nebo její kamarády jako trenéři na startu.Potom se fan-manager choses manažerský poradce pro práci v podzemním krytu, jen aby se ujistil, on nebo ona nedrží Clayton Kershaw tam pro 172 hřišť.