Mládežnický reprezentant Vantruba podepsal smlouvu se Spartakem Trnava

Fotbalový brankář Martin Vantruba podepsal v úterý odpoledne profesionální smlouvu s vedením FC Spartak Trnava. Kontrakt 18letého slovenského mládežnického reprezentanta (nar. 7. února 1998) je na dva roky. Informuje oficiální internetová stránka trnavského klubu. “Jsem šťastný, je to pro mě velká čest. V Trnavě jsem se narodil a vyrůstal. Mám tu spoustu kamarádů, rodinu. Je to i závazek do budoucna, abych byl stále lepší a lepší,” uvedl po podpisu smlouvy Vantruba.

Talentovaný brankář pracuje s trnavským “áčkem” od léta. FC Spartak si od Vantrubu hodně slibuje, zejména v budoucnu. Je odchovancem Lokomotivy Trnava, “červeno-černé” barvy Spartaku háji třetí rok. “S Martinem jsme byli ústně domluveni už dva měsíce. Měl reprezentační povinnosti, čas nás netlačil. Smlouvu podepsal na dva roky, je to pro něj startovací kontrakt. Časem dostane více příležitostí a pokud se dokáže propracovat na post jednotky, smlouva se mu vylepší, “objasnil na klubovém webu generální manažer FC Spartak Trnava Pavel Hoftych.
V aktuální sezoně 2016/2017 odchytal Vantruba čtyři zápasy v dresu druholigové “juniorky” a v říjnu jej čekají reprezentační povinnosti za ČR “19” na kvalifikačním turnaji v Polsku.