Mimochodem, jeho plat je 26 milionů eur ročně

Brazilec neodůvodnil polovinu zaplacených 142 milionů eur Liverpoolu. V 34 zápasech La Ligy, Coutinho skóroval jen pětkrát a jen dvakrát pomáhal.

Ve skutečnosti, barcelonští fanoušci se mohli těšit pouze na krásnou, dobře vydanou brazilskou stávku. V jiných aspektech, bývalý záložník Liverpool má kompletní neúspěch. Ve hře partnerů, v taktických stavbách, v zhoršení, v klíčových programech – je všude stráž. Filippo tráví strašnou sezónu a prohrál soutěž s Dembele (který mimochodem může být ještě lepší, ne-li pro problémy s disciplínou).

Perspektivy v „blaugrandas“ Koutinewa vágní. V médiích jsou zvěsti o prodeji záložníka. Ironií je, že ten kluk přišel do Katalánského klubu za vítězství v Lize mistrů a jeho druhý klub po druhý rok v řadě přichází do finále nejprestižnějšího turnaje Starého světa.
A je to bez Philipa.

Alexis SANCHES, Manchester United

Od Courtois do Sanchezu. Symbolické tým poražení sezóny

Sanchez je kvintesencí chybné transferové politiky MJ v posledních letech. Chilský na poli vypadá jako cizí těleso.
Ex-winger Arsenalu nevykazoval svou luxusní techniku. Ukázal však tvrdohlavý charakter. Sanchez nevydělává svůj plat, ale jednoduše ho dostává.

Mimochodem, jeho plat je 26 milionů eur ročně a je to hráč s nejvyšším platem v Premier League. To je škoda pro správu “ďáblů”. Je nutné se rychle a rozhodně zbavit této zátěže. V aktualizovaných „MJ“ Sulscherových místech takovéto freeloadery nebudou.

Gareth BALE, Real

29-rok-starý velšan po odchodu Ronaldo nemohl vzít břemeno vůdce a vést “krém” pro sebe. Ale co je vůdce s Bale, pokud se dodnes neučil španělsky a komunikoval s gesty?

Na druhé straně je Baleho skříňka, ale nemluví španělsky, zná jen angličtinu, takže mluvíme znakovým jazykem, “cituje Marcelo Marcelo.