Mancini dělá špatně Nostradamus. Sebevědomí “Zenith” je hříchem

Mancini dělá špatně Nostradamus. Sebevědomí “Zenith” je hříchem
Tým Petrohradu porazil Rubina v posledních minutách domácí hry. Je příliš brzy být šťastný.

To veřejnost nepřekvapí: “Zenith” znovu vyskočí hrudní kolečko. Diskuse o návratu “fotbalového kapitálu” do Petrohradu, kde běží “nejoblíbenější klub Ruska”, se již dlouho staly oblíbeným tématem pro vydání. Jeli do svých vlastních hlaví něčím iluzorním – a věří, že politika vynálezů přesvědčí ostatní. Mimochodem, někdy se to podaří, protože v zemi je dost blázen.

Před setkáním s „Ruby“ na stadionu „St. Petersburg“, která pojme 68.000 fanoušků, na oficiálních stránkách „Zenith“, řekl: „Zápas by měl být 45 tisíc diváků.“ Po skončení zápasu bylo zjištěno, že byly tisíce 25.

Mancini dělá špatně Nostradamus. Sebevědomí “Zenith” je hříchem
Foto: FC Zenit

Kde je 20 tisíc duší – tajemství proroctví hostitelů. Odběry pro sezónu jsou vydávány okamžitě vypukly v obou arénách (starověký „Peter“, včetně náhradní), a ztratil v den zápasu s „Ruby“ lidé mohou mít natažený na staré. Jak vysvětlit jinak?

V „Zenith“ vrátil kdysi úspěšných sportovců manažeři přišli hvězda trenér-cizinec vydal spoustu drahých akvizic a první domácí zápas v tomto šampionátu přilákala méně svědků, než St. Petersburg utkání Kamerunu – Austrálie (35 000 osob) v posledním Konfederační pohár. Někdo potřebuje sestup z nebe na zem. Ale jak přistoupit, pokud je střecha na stadionu těsně uzavřena …

A přináší také věštce Roberta Manciniho. Před týdnem se modro-bílo-modré Chabarovsk porazil místní SKA (2: 0), byl účet otevřen záložníka Daler Kuzyayev. 24-letý chlap měl první cíl ve své profesionální kariéře. “Věděl jsem, že Daler bude mít skóre,” řekl Mancini na konci hry.

Na svém clearingové „Zenith“ s pomocí dvojité argentinského Sebastián Driussi není bez problémů utrpěl (2: 1) k boji proti fotbalu berdyevskogo „Rubin“. “Byla jsem si jistá, že Driussi bude skóre? Ano. Věděl jsem, že dnes dosáhne dvou gólů, “a opět Mancini retrospektivně vylíčil Wanga.