Luke Gale připravený na tlak, protože Castleford Tigers se snaží zlepšit

Tygři, kteří v neděli zahájili novou kampaň v Hull Kingston Rovers, skončili v posledních dvou sezónách čtvrtý a pátý pod Powellem – což je impozantní zlepšení pro stranu, která byla 12 let vyřazena z vrcholu.

Jeden hráč, který je příznačný pro transformaci v Castlefordu, si užil Luke Gale, který bude klíčem k jejich pokusům znovu soutěžit s nejlepšími.Jeho podpis z předal Bradford Bulls před 12 měsíci zvedl několik obočí, ale on dokončil 2015 jako člen týmu Super League Dream, stejně jako vydělávat výběr k anglickému družstvu pro sérii testu proti Novém Zélandu.Castleford je Luke Gale fouká Leeds Do nejistoty Super 8. Přečtěte si více

Gale očekává, že klubové šance budou odmítnuty někteří z letošního roku, ale s vývojem pod Powellem, nevidí žádný důvod, proč nemohou zpochybnit Grand Final místo u Old Trafford , Což by mnozí považovali za nemyslitelné ještě před příjezdem trenéra. “Letos budeme opět odpisovat, abychom byli upřímní, ale to nás neobtěžuje,” řekl. “Není důležité, co si lidé myslí; Byli jsme v minulém roce na špičce, ale v letošním roce budeme mít podle mého názoru nějaké opravdu dobré výsledky.”Powell se domnívá, že po dvou silných ukončení je jeho strana nyní připravena udělat další významný krok kupředu. “Chceme mít pop, když něco vyhrál,” řekl. “Mělo by to být realita pro nás; Jsme schopni a to je to, o čem mluvíme.

“Během posledních pár let jsme byli opravdu blízko a chceme se dostat do prvních čtyř a bojovat, když se žetony Jsou dolů.Byli jsme čtvrté a páté, ale v minulém roce jsme se trochu odhodili, když to záleželo. “Powell uznává, že v jeho boku bude víra, že mohou vyzvat na trofeje, ale jsou přesvědčeni, že mají Mentalitu vyrovnat se s tlakem. “Očekávání vyžaduje, aby byla skupina silná, protože vás lidé vidí jako schopnost dělat něco zvláštního, takže jste to všichni museli zvládnout,” řekl. “S tím se můžeme vypořádat, máme dost zkušeností ve skupině a je spousta lidí, kteří jsou odhodláni dosáhnout něčeho velice zvláštního.” Stejně tak, ačkoli on dělal, že Anglie tým, ale byl Gale doufá, že zkušenost mu pomůže prosadit se pod požadavky a povinnostmi na ramenou a že se mu může stát plnou čepicí.

“Předpokládám, že se všemi úspěchy Přichází zvýšený tlak, ale to se mi líbí, “řekl. “Rok 2015 šel skvěle, ale letos hledám lepší rok.Doufejme, že přijde konec, že ​​budeme s Casem slavit a já tentokrát můžu vytáhnout anglickou košili. “