Lístky do sektoru pro hosty vykoupili Slováci. za hodinu

SENEC. Jaký je to pocit dívat se shora na úřadujících mistrů Evropy? Fotbalisté Slovenska ho prožívají.

Kvalifikační C-skupinu o postup na evropský šampionát ve Francii 2016 vedou bez zaváhání – s patnácti body před fenomenálním Španělskem.

Pokud Slováci čtrnáctého června (hraje se o 20.45) zdolají v Žilině Makedonie, může jim to za příznivých okolností již stačit na postup na ME, ale také nemusí.

Zkušenosti z minulosti vyvolávají optimismus. Z celkového počtu čtrnácti šestičlenných skupin pouze jednou za předchozí dva kvalifikační cykly musel získat tým dvacet bodů, aby skončil minimálně druhý.Jinak stačilo v průměru ještě méně, pouze 16,4 bodu.V Žilině fotbalu rozumí

“Máme mnoho bodů, jsme však pouze v prvním poločase kvalifikace. Odvetná část je vždy náročnější. Očekávám pět těžkých soubojů. Abychom měli jistotu postupu, musíme tři zvládnout, “brzdí přehnanou euforii Ján Kozák.

Působil klidně, odpočatě. Měl opálenou tvář.

Národní tým pod jeho vedením prožívá možná nejlepší období v éře samostatnosti. Zápas s Makedonií je už dávno vyprodáno.

Makedonská strana se vzdala tří stovek lístků, na které měla nárok.Když se vstupenky dostaly do oběhu Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € v porovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT, Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk Odemknout tento článek 0,50 € Odemknout Po zaplacení se článek o několik sekund odemkne a můžete pokračovat v čtení Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční p redplatné 3,90 € Objednat Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT , Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone