Leonid Slutsky před jmenováním do “Hull” řekl

Leonid Slutsky před jmenováním do “Hull” řekl, že je připraven studovat v angličtině fotbal, pokud jen to bylo možné trénovat. Po neúspěchu v táboře “Tigerů” nebude ruský trenér převezen do žádného klubu šampionátu, i když s ním spolupracuje Roman Abramovič. V Anglii, a tak ostražitý ruský trenér bez zkušenosti pracovat v zahraničí. Nyní jistě nikdo nebude potřebovat mentora s černým štítkem na životopis.

Cesta do dolní ligy pro Slutsky je otevřená. V Lize 1 (třetí divize) nebo League 2 (čtvrté divize) bude nadšena nadměrným PR a pomůže trenérovi usadit se v Anglii. Tam Slutsky může získat zkušenosti, ale ne peníze. Mimochodem, “Plymouth” je naposledy v Lize 1 a určitě se nevzdává slávy.

Další šampionát

Pracovní výměna za Slutského. “Spartacus” nebo “Match TV” Foto: Nezávislá, Hull, Mistrovství

Pokud se Slutský nechce vrátit do Ruska, je docela možné, že bude i nadále schopen pokračovat v práci v zahraničí, ale v jiné zemi. Nepovažujeme špičkové mistrovství. Pravděpodobně řeč o nějakém Polsku nebo o stejném turnaji od druhé desítky v tabulce koeficientů UEFA.

Slutský může být pozván do jednoho z nejlepších klubů mezi mistrovství střední třídy. Příklad – Cherchesov v “Legia”. Tímto způsobem je dobré, protože ruský trenér bude pokračovat v trénování v Evropě, a pokud bude úspěšný, zaznamená shrnutí pozitivních výsledků v evropské soutěži. Pak se bude moci vrátit do Anglie.

“Krasnodar”

Pracovní výměna za Slutského. “Spartacus” nebo “Match TV” Foto: Nezávislá, Hull, Mistrovství

Býci měli velmi zajímavou situaci. Tým odletěl z Ligy Evropy, pohár Ruska a kumulovaně ztratil v pěti zápasech za sebou. Prezident Krasnodar si zaslouží Cenu Železné trpělivosti za svou důvěru v Igor Šalimov, ale existuje podezření, že prostě neexistuje dostatečná náhrada. Trh ruských trenérů je omezen, jinak by specialisté úrovně Šalimova jednoduše neměli příležitost pracovat ve špičkovém klubu.