Kluby ligy Europa mohou nabídnout hotovostní bonusy v Premier League

Premier League diskutuje o nabídce klubů finanční bonus pro postup do pozdějších kol Europa League jako součást pokusu zabránit Anglii přijít o jednu ze čtyř spotů Ligy mistrů.

že se na nejnovějším setkání v Premier League bude diskutovat i rozmanitá diskuse o dopravní zácpě a plánování, způsoby, jak motivovat kluby k tomu, aby se Ligu Ligy brali vážněji. Liga je vystavena riziku ztráty čtvrtého místa Ligy mistrů v Serii A v letech 2017-18, ačkoli Uefa řekl, že na půli cesty této sezóny soutěže Anglické kluby úzce držely třetí místo od Itálie v tabulce koeficientů, která měří výsledky za posledních pět let. Na minulém týdnu Premier Liga akcionářů schůze tam je věřil k byli široká diskuse kolem nápadů, které by mohly pomoci ulehčit přetížení přitahování, včetně možnosti vyřazení FA poháry opakování nebo dvou-noha League Cup semifinále.Serie A je výzva k Premier League že se dostaví do pozdějších etap Ligy Evropy, může mít vliv na hodnocení koeficientu, je zde pojednáno o tom, zda část částky £ 8,3 miliardy v Premier League TV dohoda by mohla nabídnout finanční bonus pro úspěšné kluby. Ačkoli Fulham a Chelsea postupují až do finále, protože nahradily pohár Uefa, kluby to obecně považovaly za zátěž více než příležitost.

>

Návrhy byly diskutovány v souvislosti s tím, že pomohly anglickým klubům zlepšit jejich výkony v Evropě, ale také se přesvědčily ve fotbalové asociaci, že je načase, aby se diskutovalo o zahlcení zatáček, aby se pomohlo národní tým.

Předpokládá se, že generální ředitel FA Martin Glenn ve výměně dopisů s Manchesterem City uvedl, že klub je zuřil nad plánováním svého pátého kola FA Cupu s Chelseou , že je čas diskutovat kalendář a související otázky strategičtěji.Je jasné, že existuje široká shoda mezi FA a Premier League, že je čas na další pohled na přeplněný kalendář.

Premier League dlouho tvrdí, že zimní přestávka by byla praktická pouze v případě, že FA Výměna poháru byla zrušena. Další návrhy by mohly zahrnovat přesunutí vazeb FA Cupu na střední týden. Naposledy byla zvažována řada radikálních myšlenek na reformu FA Cupu, v rámci předcházejícího předsedy FA Davida Bernsteina bylo rozhodnuto o zachování statusu quo a zlepšení propagace turnaje. Podle vysílací dohody s BBC a BT Sportem je obecně cítit, že FA Cup je mnohem vylepšená nabídka. Jakékoli přehrávání s formátem by bylo dlouhodobým zvážením a změny nemohly být provedeny, dokud televizní smlouva nebude ukončena v roce 2018.