Kariéru si prodloužila už počtvrté. Bude to bolet, ale jdu bojovat, tvrdí Velez-Zuzulová

Za ta léta jsem si toho dost přeskákal. Momentálně mohu říci, že už fakt nemám energii. “Timoteus Zuzula, otec Veroniky Velez-Zuzulové po slalomu na mistrovství světa v St. Mořici

BRATISLAVA. Poslední dny či týdny nechávala v napětí fanoušků i své soupeřky. Bude úspěšná slovenská slalomárka pokračovat v kariéře nebo skončí a bude se věnovat rodině?

Indicie během sezóny byly různé.Po druhém místě v Semmeringu přiznala, že v blízké budoucnosti by se chtěla stát matkou.

“Jsem na to připravená,” usmála se šibalsky. “Uvidíme, kdy budu připravená stoprocentně,” dodala.

Právě rodičovství se vzpomínalo jako nejsilnější důvod, pro který by mohla s lyžováním skončiť.Do třetice všechno dobré

Po mistrovství světa v St . Mořici, kde ve slalomu nešťastně vypadla v druhém kole, dal silný odkaz i její otec.

“Za ta léta jsem si toho dost přeskákal. Už opravdu nemám energii, “říkal Timotej Zuzula.Prečítajte si také: Přečtěte si také: Zuzula: Při neúspěchu se vyhýbám hanlivým slovům.Proto jsem ji jen pohladil

Po minulý slalomu v Squaw Valley, ve kterém bratislavská rodačka vypadla v prvním kole, ale svým prohlášením vše zamotala.

“Bez maximálního rizika to nepůjde. Možná ještě čtyřikrát vypadnu, ale pak jednou vyhraju, “uvedla pro RTVS.17. sezóna

bude budoucí v podání Veroniky Velez-Zuzulové.

Po sobotním slalomu ve finále Světového poháru v americkém Aspenu, v němž obsadila čtvrté místo, oznámila své rozhodnutí ..

“Poslední dvě sezony byly moje nejlepší v kariéře, skončila jsem ve Světovém poháru vždy druhá v celkovém hodnocení slalomu. Tak si říkám, že do třetice všeho dobrého.Pokusím se, aby moje následující a definitivně poslední sezóna byla ještě lepší, “prohlásila Velez-Zuzulová pro RTVS.

” Vím že, to bude tvrdé a bude to bolet, ale dám se na tento boj. “Přečtěte si také: Přečtěte si také: Vlhová vyhrála slalom v Aspenu, Velez-Zuzulová skončila čtvrtá a bude pokračovat v kariéře Zlomil ji i dlouholetý sen

Bratislavská rodačka si svůj lyžařský příběh prodlouží už počtvrté. Poprvé spekulovala, že ukončí kariéru po olympiádě v Soči v roce 2014.Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.