Kapitán Austrálie Steve Smith chválil poté, co pokrčil rameny

Austrálie kapitán Steve Smith otřásl špatnou ránu do zadní části hlavy a vykročil do 14. testovacího století a získal chválu svých spoluhráčů a oponentů Nového Zélandu na konci druhého dne druhého testu na Nedělní. Smith byl na 78 krátce před čajem, když ho zasáhl vyhazovač Neil Wagner, a klesl na kolena a okamžitě vyvolal zuby u Hagley Oval. Joe Burns a Steve Smith tony v Austrálii Silná pozice v druhém testu Přečtěte si více Austrálie si stále pamatují na smrt svého spoluhráče Phillipa Hughese, který byl zabit na konci roku 2014 poté, co byl zasažen vyhazovačem v zápase první třídy, a spoluzakladatel centurion Joe Burns řekl, že je skutečně znepokojen, když jeho kapitán padl na hřiště. “Rozhodně je to vždycky strach, když uvidíš, že někdo v hlavě dopadne, a taky se mu to podařilo,” řekl Burns po Austrálie skončila druhý den na 363 pro čtyři, jen sedm běží na Nový Zéland.

“Fort Lékařský personál byl tam velmi rychle, dali mu vše jasné.Naštěstí byla čajová přestávka za rohem, aby mohl sedět po dobu 20 minut a nechat šok usadit. “

Smith šel zaregistrovat své 14. testovací století po přestávce dříve, než byl nakonec propuštěn pro 138, Wagner. Burns padl na stejného bowleru pro 170 s oběma ven v posledních 30 minutách hry. Left-armer Wagner, který byl pověřen v posledních testech pro Nový Zéland, aby doručil krátké bažiny proti Batsmen, řekl, že si myslel, že Smithova reakce ukázala typ charakteru, který byl.

“Utíkala jsem přímo k němu a trochu mi zářil oči,” řekl Wagner. “Řekl, že je v pořádku a on si vzal trochu času, který jsme všichni říkali,” ujistěte se, že máte dostatek času a připravte se na sebe. “[Ale] to není hezké, že? Je to trochu neklidný pocit.Nikdy není záměrem někoho zasáhnout do hlavy a vidět ho takhle dolů.

“Myslím, že je pro něj hodně hodný, aby udělal takovou ránu a postavil se a utekl cestou On udělal, ukazuje charakter chlapce, který je, tak pro něj. Myslel jsem, že se odtud dostal docela dobře. “