Judy Murray plán tenisovém centru v blízkosti Dunblane je odmítnut

Plány do Skotska první účelových tenisového centra, podporované Judy Murray, byly zamítnuty rady.

Centrum v parku Keir mezi Dunblane a Bridge of Allan, součástí golfové vybavení a Nový domovy, a přitahoval podporovatelé včetně Sir Alex Ferguson a Colin Montgomerie. Bojovníci proti rozvoji řekl, že místo bylo na Greenbelt pozemků a plánování rada důstojníků doporučuje mělo být zamítnuto. Řada byly vzneseny námitky obyvateli a důstojníků řekl rezidenční prvek nezapadal skotské plánovací politiku.Mluvčí rady v Stirlingu uvedla: “Po důkladném zvážení a rozsáhlém projednání všech argumentů pro tento návrh a proti tomuto návrhu, plánovací a regulační panel Stirlingovy rady odmítl žádost o vývoj v Parku Keira.” Murray měl Že chce vytvořit dědictví k úspěchu svých synů Andyho a Jamieho, kteří získali titul Grand Slam a vedli Velká Británie k historickému vítězství v Davis Cupu v listopadu. Bývalý manažer Manchester United Sir Alex Ferguson řekl, že Murray vydal “úžasnou vizi”, aby pomohl mladým lidem. Judy Murray: Moje rodinné hodnoty Přečtěte si více Plány, které byly poprvé oznámeny v roce 2013, zahrnovaly šest vnitřních a šesti venkovních tenisových kurtů, stejně jako Šest jamkové golfové hřiště, driving range a koučovací zařízení.

Byla také plánována hotelová a luxusní bytová výstavba, jejíž stavba by měla dohlížet skupina King, která vlastnila pozemky od roku 2009.

P>

Začátkem tohoto měsíce Murray řekl: “Pro nás jako rodina je to al O dědictví toho, co Jamie a Andy dosáhli během své kariéry.Dva bratři z malého města, který nemá záznamy o tenis užívat na celém světě a vyhrávat.“

Tento návrh byl zamítnut pěti hlasy proti třem, podle skotských zelených. Mark Ruskell, radní strana je pro Dunblane a Bridge of Allan, řekl: „Jsem potěšen, že tento návrh byl zamítnut. „Bylo by zcela chybné roztrhat svou demokraticky dohodnuté územní plán, aby se prostor pro výkonné bydlení v této ceněné greenbelt oblasti.

„Za více než 25 let, místní komunity bojovali proti vývoji v parku Keir. Judy Murray měl dobrý nápad, ale to bylo úplně na špatném místě. Jsem si jistý, že sportovní dědictví může být zajištěna i jinde.“