Jeden z nejrychlejších a nejžádanějších

“Všichni se chtějí cítit svěží ve hře. Věřte mi, není lepší pocit, než když vás nohy přivedou na pole. Co musíte udělat? Správně se tělo pečlivě stará. Snažím se neztratit zasedání kryoterapie, masáže a také věnovat velkou pozornost mé stravě. Úspěšně jsem přijal veganství. Je to trochu legrační, protože když přijedu navštívit svou matku, její stůl je doslova posetý všemi druhy masných pokrmů. Ale držím to, “poznamenává Defoe.

Ector BELERIN – 23 let, obránce Arsenalu

Jeden z nejrychlejších a nejžádanějších na pravém obránce fotbalového trhu Hector Belerin nepřeje výrobky živočišného původu.

Velerin se stal nedávno vegetariánem a rozhodl se tak, aby se snažil, protože přechod k rostlinným potravinám může ovlivnit fyzický stav jeho těla. Současně se Ector těšil takovým výsledkům, že od té chvíle zcela přešel na vegetariánskou stravu a absolutně neměl žádnou touhu vrátit se k jídlu masa živočišného původu.

5 hvězdiček světového fotbalu, kteří jsou vegetariáni

“Když jsem stárla, stále více jsem se zajímala o zdravé stravování. Nakonec jsem si uvědomil, že už nemusím jíst maso. Četl jsem hodně o vegetariánech a dokonce mluvil s Davidem Hayem, který jedí pouze rostlinnou stravu. To je důvod, proč jsem se minulý rok rozhodl sám zkusit. Mým počátečním cílem nebylo jíst maso po dobu tří týdnů, ale zlepšení ve zdraví, které jsem cítil, bylo tak vážné, že jsem se rozhodl pokračovat ve vegetariánské stravě. Moje svaly se začaly mnohem rychleji zotavovat z břemen a zranění a různé zranění se začaly hojit rychleji, “říká Bellerin a popisuje jeho úvod do veganství.