Hugo Lloris se chystá opustit Tottenham, aby splnil sen Ligy mistrů

Hugo Lloris bude zvažovat svou budoucnost na konci sezóny, a pokud je pravděpodobnější, když se Tottenham Hotspur nebude kvalifikovat do Ligy mistrů. Brankář Francie podepsal pětiletý kontrakt v červenci, ale již dlouho dává přednost předsedovi klubu Danielu Levyovi, že chce hrát v Lize mistrů. Tottenham dokonce vzal Michel Vorm z Swansea Město dva týdny poté, co Lloris znovu podepsal titulek, který byl považován za chytrý případ v případě, že se Lloris chystá vstoupit do klubu Ligy mistrů. Vorm, 31 let, byl brankářem třetího výběru na Světovém poháru v Brazílii a cenu 4,5 milionu liber. Lloris je frustrovaný a jeho kariéra se blíží ke křižovatce. V roce 2012 vstoupil z Lyonu na počáteční £ 8m a doufal, že bude hrát s Spursem v Lize mistrů.Nestalo se to a Lloris ví, že je tu silná možnost, že ani v příští sezóně tak neučiní. Tottenham má čtvrtý umístění Manchester City o sedm bodů a má obrovsky horší rozdíly v brance. Pět zápasů se bude hrát. Footické přenosy: Asmir Begovič opustí Stoke za Real Madrid? Přečtěte si více

Lloris není ztracen, že prakticky všichni jeho spoluhráči z Francie hrají v klubech Ligy mistrů a je kapitánem své země. Lloris hrál fotbal v Lize mistrů v každé ze svých čtyř sezón v Lyonu. Jedna věc je toužit po elitním klubu a jiný, aby se dostal k jednomu. Délka smlouvy Lloris nemusí být překážkou, protože Tottenham zjistil, že dlouhodobé obchody nejsou vždy zárukou, že budou držet své hráče.Luka Modric se dohodl na šestiletém prodloužení v roce 2010 a hrál Real Madrid po dvou a Gareth Bale podepsal čtyři další roky v roce 2012 a přestěhoval se do Realu v létě. Levy je však notoricky známý Obtížný prodávající, který běžně požaduje vysoké ceny, zatímco Lloris ví, že letní trh pro top brankáře je komplikovaný. Paris Saint-Germain projevil zájem, protože zvažoval upgrade na Salvatore Sirigu, ale s tlaky Finančních pravidel o spravedlivé hře, není jasné, zda by za brankáře zaplatili velkou cenu. PSG se také těší Petru Cechu, který je z Chelsea k dispozici a byl by výrazně levnější než Lloris.Cech má řadu dalších nápadníků, včetně Arsenalu.

Llorisovo preference by zůstalo v Premier League a budoucnost Davida de Gea v Manchesteru United by mohla mít dopad. De Gea je cíl pro Real Madrid; Má jeden rok, aby mohl uzavřít svou smlouvu, a doposud odolal snahám Spojených států, aby ho spojili s novou smlouvou. Pokud bude De Gea odcházet, Lloris by mohla být uchazečem obsadit místo. Lloris hodlá vyhodnotit všechno v létě před důležitou sezónou, která skončí s mistrovstvím Evropy ve Francii. On není impulzivní typ; On měl čekat, že opustí Lyon v létě roku 2011 pouze zůstat ještě jeden rok, zatímco u 28, on ví, že čas zůstane na jeho straně.Má také rád manažera Tottenhamu, Mauricio Pochettina. Lloris nehrál od 21. března, když byl vyloučen v domácím utkání 4-3 po Leicester City po kolizi se svým týmovým kolegou Kyle Walkerem V němž utrpěl hluboké proříznutí kolena. Pochettino doufá, že ho zpátky na sobotní návštěvu Southamptonu.