Ginchek nebyl v našem článku o převodní kampani

Ginchek nebyl v našem článku o převodní kampani Borussia Dortmund zmíněn, protože Daniel hrál za první tým pouze v přátelských zápasech a ve volném čase z pronájmů pomáhal zdvojnásobit. Celkový útočník strávil produktivní sezónu v „St. Pauli“. Hráč vstřelil 18 gólů, z toho 11 v posledních 12 zápasech, které zachránily klub před snížením ve třídě. Fotbalista už čekal na „West Ham“, ale útočník se rozhodl pro Bundesligu prokázat svou hodnotu. Jak pro Norimberk, tak pro hráče, kteří obdrželi 11. číslo, dohoda slibuje, že bude účinná.

Luca Kaldirola a Giulio Donati
Od „Inter“ po „Brémy“ a „Bayer“
2,25 milionu eur a 3 miliony eur

4 převody, na které jste nemohli věnovat pozornost. Bundesliga
„Werder“ podepsal Caldirol téměř ve stejnou dobu jako stejný „Bayer“ s Donati. Oba se ukázali dobře v mládí Euro, ale ochrana Interu se zdála být zbytečná. Kaldirol bude prvním Italem, který bude hrát za klub, který se stal šampionem v roce 2004, ale nedávno ztratil půdu. 22letý centradef se bude snažit nahradit Sokratis, který šel do Dortmundu. Donati přišel do Bayeru, aby zaujal pozici, která se vrátila do Real Madrid, Daniel Carvaghal.
Všichni tito kluci jsou potenciálně velmi silní a se šťastným množstvím okolností se mohou v této sezóně nahlas prohlásit, takže byste se na ně určitě měli podívat. Je nutné se podívat na pozemské součty, za které byli hráči koupeni, a na věk samotných hráčů. Toto je celá Bundesliga: investujte moudře do budoucna.