GB Steven Scott hraničí s klubem Timem Knealem, který střílí bronz v Rio

Olympijský bronzový medailista Steven Scott odhalil klíčovou roli, kterou hrál vítěz dvojitého pasti Londýna 2012 Peter Wilson, který mu pomohl postavit na pódium medaile.

Scott v Sussexu, 31 , porazil svého britského týmu Tim Kneale 30-28 v zápase o dvojitý bronzový medailon v Deodoro, kde Kuhaiti Fehaid Aldeehani zvítězil a stal se prvním soutěžícím pod vlajkou Mezinárodního olympijského výboru, který zachytil zlato.Scott a Kneale oba udělali play-off po vyloučení náhlé smrti s australskou James Willett po třícestné děleném třetím místě v semifinále.

A Scottova práce s trenérem, který pomohl otočit Wilson do olympijského šampióna – Sheikh Ahmed Al Maktoum – získal dividendy. “Byla jsem sama vyučována za nejlepší dobu 11 let a po tom, co jsem viděl, jak se Peter vylepšuje desetinásobně od průměrného střelce na olympijské zlato ve dvou letech, musel jsem s ním spolupracovat,” řekl Scott. “Po Londýně jsem byl trochu ošklivý. Řekl jsem: “Pete, jestli uvažujete o odchodu do důchodu, zeptejte se šejka Ahmeda Al Maktoum, zda se mnou bude pracovat.”

“Věděl o mně a o zvláštní výhře sem a tam a on řekl: “Ano. Byl bych potěšen’.Bezpochyby to byla jedna z největších věcí k této medaile. “Část naší dohody je to, co říká nebo dělá [nemůžu mluvit] o jeho koučování tipy, a tak mě přísahal tajemství . Je to fenomenální trenér – nejlepší na světě. Trávíme spoustu času na telefonu, ale každý týden nemůžu chodit zpět do Dubaje, stejně jako bych rád. “Začal jsem s puškami ve věku devíti let, pak jsem se otočil 16 pracuje ve střílející škole, je to údržbář, plní pasti a to. Můj táta řekl: “Pokud ho máte rádi, zacházejte s ním jako s učením.” Scott, který má sídlo v bitvě, získal maximální skóre, aby uviděl Kneale a dal Británii druhou bronzovou bronzovou medaili Rio poté, co Ed Ling skončil třetí v pasti v pondělí.Byl nepoškozený v mokrých a prudkých podmínkách, zatímco držitel světové rekordy Kneale chyběl dva ze svých cílů, než se obejali, když Knealeovy naděje odběhly.

“Obě z nás udělaly obrovské množství tvrdé práce a úsilí do toho, jen aby se dostali sem sama, nezáleží na tom, že by stříleli na medaili. Je to velmi emocionální, “dodal Scott. “Je tu malá část, která chtěla, aby vyhrál stejně. Chtěl jsem udělat finále a dát si šanci. Vím, že mám schopnost vyhrát. “Pokud jde o očekávání, ať jsem přišel první nebo poslední, bylo to důležité, abych to všechno dal.

byla součástí mě, která se cítila poněkud provinile a já jsem ji nechtěl otřít do tváře týmu. Ačkoli před minutou se mě snažil kopnout do zadku, když jsem se pokoušel provést rozhovor.Takže jsem si jistý, že to překonal. “Scott získal v Riu značnou podporu rodiny a řekl:” Je to trochu emocionální příběh, že jsem prošla trochu z bolesti před týdnem a půl. Moje srdce bylo mírně zlomené. Ale na zadní straně toho se moje rodina slyšela a vyletěli za mnou.

“To byl jen obrovský emocionální vzestup, který se cítil úžasně. Moje sestra nemá hodně peněz, ale řekla: “Správně, já přicházím rovnou do letadla,” a moje další sestra přeletěla z Austrálie. Chystám se je koupit víc než jen pivo – vezmu je do krásné steakové restaurace předtím, než odletí ven. “Rio Olympics: GB vyhrál zlato v kánoe slalomu a synchronizované potápění – naživo! Přečtěte si více