Flyboard: Když chcete dělat víc, než jen chodit po vodě

Toto je ještě nekončí ačkoli. Paže natažené před sebou, jsem střílet po dně jezera, pak nezapomeňte obloukové záda, podívejte se nahoru a okamžitě raketu ven vody a zpět do vzduchu. blikat jsem se zorientovat a znovu otevřít ruce, právě včas pro příští ponor.

O hodinu dřív, tak bych vyloučil delfíní skoky na svém prvním setkání s flyboard. S jistotou říci, že nejsem normální. Tam je talent k létání kolem páru bot, které vás udrží ve vzduchu odstřelem 1000 litrů vody za minutu přímo dolů. Ale to, co je nejvíce překvapující o to absurdní a vzrušující vodní sporty je, že to není tak těžké pochopit základy.Facebook Twitter Pinterest

Před mým prvním cestách, Callum, instruktorem na akční Watersports v Lydd, Kent, vysvětlil, jak to fungovalo. Flyboard je zahnutý do jetski o bendy trubicí asi 18m dlouhé. Otevření škrcení Vodní je, a motor tyče vodu při vysoké rychlosti se trubice a do flyboard, kde se střílí ze dvou trysek v dolní části. Jetski Řidič ovládá výkon, a tím, jak vysoko budete létat. Jediné, co musíte udělat, je zůstat na věc.

Podle instrukcí Callum je, nasadil jsem přilbu, připoutal mé nohy do boty na vrcholu flyboard a skočil do jezera. Ležel jsem na přední straně, rovné jako šíp, a vytáhl svou hlavu.Callum nastartoval na jetski as rachotem vody, tlačil mě do jezera, říkal mi naklonit doleva nebo doprava k dosažení místo pro můj první pokus o vzlet.

Chcete-li získat do vzduchu, ležel jsem na přední straně s náručí blízko mém boku a jemně ohnuté nohy, dokud flyboard přišel pode mnou. Když jsem byl ve svislé poloze ve vodě, tlačil jsem nohy rovně, zamkl kolena a kotníky a stála vzpřímeně. Pokud budete mít štěstí a mít dobrý smysl pro rovnováhu, budete stoupat do vzduchu s elegancí a držení těla. Když jste venku z vody, aby vaše kolena ohnout trochu uvolnit ramena a podívat se na obzoru se uklidnit sám sebe.Nasměrovat doleva, ohyb a otočením pravé koleno v malém množství a naopak.

I nevystoupila s grácií a vyrovnanost. Byl jsem příliš nervózní, příliš rigidní. Ale po několika jde, to přišlo dohromady. Vstal jsem a vznášel nad vodou. Jeden metr až pět metrů až 10 metrů nahoru. Přestěhovala jsem se doleva a doprava, i když opatrně. Hlas v mé hlavě zaduněl: Jsem Ironman! Ale jak jsem obzor pro lidi, aby ušetřit, nebo pokud to není možné, moje nemesis, padl jsem znovu. – tentokrát dozadu, v těžkém hromadu do vody

I když jsem měl odpočinout, Callum a Molly další instruktor, mi ukázal, jak by mělo být hotovo. Molly snesl a vrhl jako vlaštovka, Callum stáhl otočení a backflips.Mohly by létat na palubě sám, díky bezdrátové handheld plynu, který dává přímou kontrolu jezdce u motoru s vodním skútru je.

Pokud máte rádi jít rychle na vodu, flyboard nemusí Trump bzučení vodní nebo wakeboarding, a na 95 £ relace, to stojí víc. Ale pro naprostou směšnou zábavu, není nic takového jako flyboard. Jen pozor na nízko letícího letadla.