Fanoušci Arsenalu si vždycky vzpomenou na „velmi stejnou“

Během pobytu Arsene Wenger v Arsenalu klub zvedl spoustu hvězd, ale ne všichni zůstali v Emirates. Dnes budeme hovořit o Střelcích, kteří slouží v předních ligách Anglie, Španělska, Německa, Itálie a Francie.

Jack Wilshire

Přiznej to, už jsi zapomněl na jeho existenci.

Jack Wilshire je nyní v West Ham Infirmary spolu s Andy Carrollem. Na začátku sezony bylo všechno v pořádku – až mi to staré zranění připomnělo.

Vstoupil do základny čtyřikrát a vrátil se na pět minut v prosinci, Wilshire opět šel k léčbě. Od té doby se aktivně nepodílel na hrách „Hammers“.

Isaac Hayden

Isaac Hayden by neměl svou vůli za Newcastle v Premier League. V létě požádal klub, aby ho prodal v naději, že se přiblíží své dceři a matce, která žije v jižním Walesu.

Ale převod se neuskutečnil a po neúspěchu první části sezony se záložník stal jedním z nejprominentnějších interpretů “čtyřiceti”. Zatím je v roce 2019 docela dobrý.

V lednu, Manchester město bylo poraženo Newcastle, který přinutil Pep Guardiola přiznat, že jeho hráči nemohli se vyrovnat s midfielders soupeře. Obrovský kompliment Haydenovi a jeho spoluhráči Seanovi Longstaffovi.

Wojciech Scheensny

Fanoušci Arsenalu byli jen moc rádi, že se rozloučili s polským brankářem, ale teď si začínají uvědomovat, že jsou rychlí ve svých rozhodnutích. Shchenny se zatím připravuje na druhé scudetto a Turintsev má v Lize mistrů velkou šanci na úspěch.

Nedávno 28letý brankář dal rozhovor, v němž hovořil pozitivně o mnoha bývalých spoluhráčích.

Frances Coquelin

Fanoušci Arsenalu si vždycky vzpomenou na „velmi stejnou“ hru proti Manchesteru City, když se zdálo, že je o něco víc, a Coqueline mohla plně nahradit Gilberta Silvu.

Brazilský sám měl jiný názor:

„Vzpomínám si, že jsem byl ve srovnání s Coquelinem, ale jakmile jsem viděl jeho hru, uvědomil jsem si, že mu něco chybí. Nedosáhl úrovně špičkového opornika, který by obětoval všechno pro dobro týmu. “