Existuje mnoho skvělých týmů

Stejně jako předtím je možné předpovědět výsledky dalšího remíza Ligy mistrů. Real Madrid loví čtvrtou trofej. Juventus doufá, že Ronaldo ukončí prokletí. Neměli bychom zapomenout na Pepeho Guardiola, jehož “Město” se zlepšuje a zlepšuje. A ještě jsme nezmiňovali Barcelonu, Bavorsko, Atletico, PSG a Liverpool.

Existuje mnoho skvělých týmů s talentovanými týmy a někdo určitě bude zklamán. Historie potvrdí: tolik velkých lidí přišlo a odešlo, zbylo s ničím.

Arsenal 2003/04

“Invincibles” se navždy zapsali do análů Premiérové ​​ligy díky své úspěšné řadě a zázrakům Thierry Henryho. Bohužel pro ně v Evropě nedokázal ovládnout a Chelsea, který byl již třikrát přehráván na polích Anglie, jim zabránil. Všechno se však od samého začátku pokazilo.

Vítězství 3: 0 od Inter v Highbury bylo nepříjemným debutem, po kterém se staly podivné remízy Lokomotivu Moskvy a Kyjevského Dynamo. Zpočátku se zdálo, že výstup ze skupiny byl nepravděpodobný, ale následné výsledky nám umožnily jít dále, dokud ve čtvrtfinále některé londýnové nezažili další. Ten cíl Wayne Bridge je stále rozzloben na nejzřetelnější z nich.

Chelsea, 2004/05

Příchod Jose Mourinho v okamžiku přeměnil tým. Portugalci se podařilo vyhrát Ligu mistrů s Porto a on se chystá zopakovat svůj úspěch s nově vyrobenou Grand Prix.

95 bodů v sezóně – což je vážný rekord, na který kromě týmu chyběly nejméně góly (15), vyhrál nejvíce her (29), včetně návštěvy (15) a držel nejsilnější zápasy (25).

V Evropě také všechno začalo slibně: tým získal první místo ve skupině PSG, CSKA a Porto a ztratil jen jednou.

Ale pak čekal “Barcelona” s Ronaldinho. To je mnohem obtížnější, i když Londýnci nakonec oslavili své vítězství. Dokonce i Bayern byl poražen a s celkovým skóre 6: 5. V semifinále však “cíl duchů” Louisa Garcia poskytl Liverpoolu vítězství. Mimochodem, minulý rok připustil, že mu Mourinho stále ještě urazil incident.