Doposud fanoušci nemají důvod litovat své rozhodnutí

A Eisner se plně věnoval tomuto projektu. Dokonce i jeho způsob mluveného projevu hovoří o jeho závazku: americká sportovní terminologie se liší od britské, ale pečlivě vymaže všechny známky “amerikanismu” a mluví jako, že je zde přijata.

Pustil se, aby prozkoumal samotné město, ne méně než posádka: v jeho řeči se námořnictvo zmíní o tom, že je slyšet, ví, že tady je nový letadlový dopravce HMS Queen Elizabeth a jak velká je zde univerzita. Colebrook poznamenal, že Eisner šťastně reaguje na e-maily fanoušků. Američan vážně začal číst, studoval historii fotbalu i dílo Charlese Dickense. Nyní přemýšlí nad rebrandingem: současný znak týmu jednoduše zkopíruje město a nemůže být ochrannou známkou.

Doposud fanoušci nemají důvod litovat své rozhodnutí. Mark Kathleen, výkonný ředitel důvěry fanoušků, si zachoval svou pozici. “Je příliš brzy na to říct, ale dokonce i úroveň kompetence je zcela odlišná.”

Ex-generál Disney vrací Portsmouth baseman. Má planPhoto: Sky Sports

Hodně záleží na tom, co Eisner dělá s Frattonovým parkem – kultem, ale úpadkem stadionu. V prosinci byl na zápas přizván slavný architekt Robert A. M. Stern, aby uvažoval o možném novém vzhledu. “Tak se zapíše do historie,” řekl Colebrook.

Eisner není v žádném spěchu. Chce se pohybovat vpřed, pečlivě. Neplánuje nic “bláznivého” – to už je “Portsmouth”. Všichni jsou dobře seznámeni s dočasným úspěchem a obrovským selháním. Nyní začíná nová historie klubu a celé město to ví. To není příběh, který říkáte v instalaci, a ne příběh Eisner.

V prvním poločasu dosáhla Francie dvou gólů: vlastní Mario Mandzhukich a pokutový kop Antoine Griezmann. A to byly jediné záběry na branku v prvních 45 minutách, poprvé, co byla hra zasažena stejným Griezmannem od implicitního bodu ve 46. minutě – to je vše, co potřebujete vědět o francouzském fotbalu.