„Děti v atletické akademii mají od prvního

Zajímavé je, že program v Akademii “Atletika” je určen pro děti od 10 let. Do tohoto věku jsou chlapci vychováváni v dětských školách, které se nacházejí v lokalitách v jejich blízkosti. A teprve poté si nejvíce zaslouží právo se přestěhovat do tříd v Lesamu.

„Děti v atletické akademii mají od prvního dne své vlastní role a povinnosti. Toto třídění sportovního oblečení, čištění šaten nebo transfer sportovního vybavení. Všichni jsou zvyklí na pořádek a odpovědnost. Pracoval jsem v Atletico Madrid a dalších elitních klubech, ale žádný z nich nemá to, co je implementováno v atletice. Baskicko si klade za cíl učinit z chlapců dobré lidi a fotbalisty. Slovo “rodina” je zde opravdu důležité. Každý chlapec od prvního dne v akademii si uvědomuje, že není větší pýcha než jeden den jít ven v tričku svého rodáka „Atletika“, – poznamenává Amorrhot.

Vedení „atletiky“ jasně chápe, že pouze malá část studentů klubové akademie bude schopna zvládnout cestu k velkému fotbalu. Mnozí z nich opustí hru na úrovni vášně, aniž by se stali profesionály. Z tohoto důvodu věnuje „atletice“ velkou pozornost vzdělávání svých žáků – byla pro ně vytvořena komplexní škola a starší děti mají příležitost a čas získat znalosti na univerzitě.

***

V tréninkovém procesu je hlavním cílem Akademie „Atletika“ práce s míčem a technickými dovednostmi. „Strojní zařízení, vybavení a vybavení“ je hlavním mottem místních odborníků. Pro tento účel byla vyvinuta celá řada speciálních cviků, které mladým fotbalistům umožňují naučit se vidět pole a umístění partnerů na něm co nejvíce, aby se mohli dostat z tlaku a také změnit rytmus hry během zápasu.

Pyšní Baskové. Jak “atletický” žije na úkor klubové akademie

Hlavní trénink na techniku ​​práce s míčem trvá zpravidla asi 30 minut. Poté je tým rozdělen do skupin a začíná vypracovávat taktická cvičení. Trenéři vyžadují maximální koncentraci v práci a nedovolují nedbalé chování.