Dalším cílem Manchesteru United

João Félix

Státní příslušnost: Portugalsko
Klub: Benfica
Věk: 19
Cíle: 15

Dalším cílem Manchesteru United může porazit rekordní rekord. Není divu: 19letý autor 15 gólů Benfica v lize, Juan Félix, nemůže na sebe upozornit. Pro 43 zápasů ve všech turnajích zaznamenal 20 gólů, ale ani “ďáblové” by neměli utratit 100 milionů liber pro hráče, který nikdy nehrál za národní tým.

6. Andrea Petania

Státní příslušnost: Itálie
Klub: SPAL
Věk: 23
Cíle: 16

Top mladí střelci v EvropěFoto: uefa.com

Poté, co útočník Andrea Petania dosáhl ve dvou sezonách jen devíti gólů, Atalanta ztratila trpělivost a dala ho k pronájmu na SPAL. V novém týmu se rozešel a zaznamenal 16 míčů na svůj majetek. Leicester se zajímá o útočníka, který ho vidí jako náhradu za Okazaki.

5. Timo Werner

Státní příslušnost: Německo
Klub: Lipsko
Věk: 23
Cíle: 16

„Pokud smlouvu nerozšíří, musí ho nechat jít,“ řekl trenér Lipska Ralph Rangnik. “Dal nám jasně najevo, že se neplánuje obnovit.”

Smlouva s Wernerem totiž letos v létě vyprší a Liverpool a Bavorsko ho mohou pozvat do své kanceláře. Není zajímavé pro první rok a zdá se, že je čas na zvýšení.

4. Kai Havertz

Státní příslušnost: Německo
Klub: Bayer
Věk: 19
Cíle: 17

Top mladí střelci v EvropěFoto: uefa.com

19-letý Havertz je skutečný talent. Když jsou takoví umělci, není divu, že Lev plánuje propustit současné hráče německého národního týmu. Havertz už zlomil rekord Bundesligy, skóroval 17 gólů.
Rudy Völler nepřestal chválit mladého střelce: “Kai má nekonečný talent a hraje jako zkušený fotbalista.” Mezut Ozil je idolem Kai a hlavním kandidátem na jeho podpis je Bavorsko.

3. Luka Jovičová

Státní příslušnost: Srbsko
Klub: Eintracht
Věk: 21
Cíle: 17

Po devíti brankách v minulé sezoně Luka Jovičová v této situaci okamžitě rozpustila a v Bundesligě dosáhla až 17 a dalších 10 v Europa League. Současně to stálo klub asi 5 milionů liber, zatímco nyní stojí více než 60 milionů liber, což Real je již připraveno vyložit.