Cívka jde do Dakaru s karavanem

“V té době jsem šel na motocyklu bez jakýchkoli změn. Byla jsem, když přišla. Nevěděli jsme, jak se dostat do tohoto závodu. Ale neměl jsem žádné zkušenosti. Nekupujete nikde. Můžete je získat a musíte jet, jezdit a jezdit. Poprvé jsem chtěl, aby Dakar skončil, a teď mám své cíle. ”

” V letošním roce budu mít pro tento rok první karavan. Je to obrovská pomoc a jsem velmi nadšená. Zatím jsem spal mezi etapami ve stanu. V bivaku je shluk bivaku a je tu prach. I v noci je to jako velká automobilka ve výrobní hale. Teď se budu moci uvolnit. V místnosti se připravte na další den a spíte. Budu pohodlnější.Samozřejmě to mi nezajistí hned úspěch, ale je to detail, který mi pomůže soustředit se na to podstatné. ”

” Tytéž jako na posledním ročníku – být do třetího místa. Postupně se stává stále více složitější, protože se přidá stále více kvalitních oponentů. Pokud by to nevyšlo, nic se nestane, ale udělám všechno pro to, abych to dosáhl. ”

” Jeden ze startovní listiny vypadl, ale další štyriapiati mi přibyly. I když jsou jezdci, kteří mají méně zkušeností, všichni mají značnou podporu značky a mnoho úspěchů v soutěžích enduro. Bude to jeden z nejnáročnějších ročníků, neboť konkurence bude podle mě ještě silnější. ”

” Moje motorka se tím továrním stále nevyrovná. Ale mám lepší tlumiče.Co mi může pomoci, je zkušenost, kterou jsem shromáždil na válcích v Maroku. Dokončila jsem navigaci, což je v Dakaru velmi potřebné. Mám motocykl.Letos mám navíc možnost ještě i nyní jezdit na identické motorce, protože ji mám z předchozího Dakaru. Další nyní budeme nakládat na převoz do Jižní Ameriky. ”