Chicharito vstřelil čtyři góly, ale mohl mít mnohem

Chicharito vstřelil čtyři góly, ale mohl mít mnohem víc – každý ví, jak efektivní Hernandez může být. Podmínka je jedna: potřebuje maximální podporu středu pole a pravidelných okamžiků, ale to není přesně ten případ v West Hamu. Arnautovič odešel do zápasu proti Southamptonu a poté hrál v nějakém vlastním fotbalu – zřejmě nemá v útoku dostatek partnera, s nímž by mohl být kreativní. Carroll a Chicharito zřejmě nejsou. Sabaleta a Hart, se všemi svými zkušenostmi, už nejsou v tom emocionálním a fyzickém stavu, aby z bažiny vytáhli tupý tým. “West Ham” pro třetí rok pod Bilicem degeneruje do národního družstva hráčů, kteří nejsou spojeni jedinou koncepcí nebo určitým formátem hry. Bilic se všemi jeho činy a vzhledu zapůsobí jako elegantní rolník. Ale co je jeho trenér?

Everton

“Everton” je takový klub, o němž neustále přemýšlíte: je to velmi brzy, trochu víc a určitě se s ním bude bránit. Budou soutěžit o to, aby se dostali do evropského poháru, protože nebyli považováni za druhý tým Liverpoolu. A velká částka, která byla v letošním roce investována do týmu, způsobila mnoho povzdechů a očekávání – okamžik pravdy se přiblížil. Výstavba týmu obecně spíše nepřímo závisí na množství peněz investovaných. A tato korelace závisí na tom, jak kompetentně jsou peníze vynaloženy. Letní přestávky Evertonu byly pasti.

Kompletní selhání. Nejhorší po deseti kolech APPLoto: IBTimes, LFC

Na místě odlehlého Lukaku Ronald Kuman chtěl pozvat Oliviera Girauda, ​​ale stylový Francouz se rozhodl, že na poslední chvíli zůstane v Londýně. Místo toho, on koupil Kumani identický „tucet“ – Rooney a Sigurdsson, přičemž první „MU“ zbavit spokojený téměř každý zdarma, ale na vteřinu, „Everton“ Z nějakého důvodu, byl vyměněn téměř k termínu. Chtěl jsem. Lukaku byl multifunkční sportovec, ve kterém bylo možné kopnout míč – utekl. V Evertonu už není žádný takový hráč. Sandro Ramirez byl ztracen někam na cestě z Malagy a Michael Keane nevyrůst v novém Terry. Žádné z akvizic Evertonu se samo ospravedlňuje a odsoudila Kumana k propuštění, což se stalo v posledním kole. Se všemi, co se v Evertonu stalo v posledních měsících, pokud pád pokračuje, tento tým nebude ani litovat.

P.S. Samostatné slabosti vůdců jsou vyhlazeny stabilní hrou, a dokonce i Antonio Conte hrdinně vyrovnává idiotu vedení Chelsea, stlačení hry. Ti, kteří hrají špatně, téměř okamžitě ztratí své místo ve skladbě, jak se to stalo v “Spojených” s Victorem Lindelefem. To je důvod, proč na nejhorší straně nejsou vystupovaní jednotliví hráči, ale celé týmy. Možná, že do prvního kola, dokonce i v klubu-poražených, můžete volat své nejhorší z nejhorších, a pak to bude osobní proti-horní.