Celkový nesoulad. Co se stalo s Valery Karpinem?

Celkový nesoulad. Co se stalo s Valery Karpinem?
Artem Borisov – o tom, proč vysvětlení na obou stranách nejsou přesvědčivé.

Po pravdě řečeno, Valery G. neovládá konverzační žánr, ale nikdy se představoval jako reinkarnaci Lva Tolstogo, ne všichni perekalamburit ohrožováni a dokonce zakázal volat sebe „komentátor“ – jen „odborník“.

Karpin ze strany takových chvályhodný zábran, i když připomíná cherchesovskuyu podobenství o kontrole a přátelský zápas, ale nějak kanál si měl uvědomit, že hvězda éter №1 nejde „jen“, ne koktání, express analytik.

Celkový nesoulad. Co se stalo s Valery Karpinem?
Foto: Zápas TV, Fotbal

„Only“ – je utíká stretch, VK jiný vůz talent, ale mluvíme o tom, které z nich mohou být převedeny na televizní prime time. V „komplexního rozboru“ není místo ani firemní plamen říhání (s výjimkou prvních vydáních, která Karpin v samostatném kole poslal knockout chudé soudní znalec), celkově to bylo natvrdo program, kde na geometrii materiálu inteligentního člověka srozumitelně vysvětlila, než dobrý záložník Orenburg Afonin.

Karpin nezveřejnil žádné živé metafory či knižní narážky, nikdy citovaný Grebenshchikov, že je na této osobě, je využíván nejen známky, ale také rozpačitý je horší ( „účet, budeme říkat tak na hře“ a další slovní meruňky).

Trik je, že nikdy netvrdí, že je vynalézavý. A začal jsem tento text v kritickém tónu pro dvě myšlenky: za prvé, jak krásné kanál že jeden a půl roku jako hlavní hvězdou programu byl schopen předložit pouze chytrý kreslení na tabletu, a za druhé, jak zábavné číst odstupné rozhovor Karpin úředníka stránky. Rozhovor, ve kterém říká, že jde z nudy.

Jako každá zástrčky, držet špinavé prádlo, vysvětlující memorandum VK obsahuje mnoho rozporů, z nichž každý jednotlivě může, a to nevadí, ale společně …

Program “Celková analýza” nebyl ohromujícím pohledem a (viz výše) se o to neprohlásil. A najednou – znuděný?