Bet365

Stávková kancelária Bet365 a zároveň tiež burza stávok. Tak by sa v stručnosti dal charakterizovať Bet365. Čo urobilo z tejto stránky jedno z najlepších miest na stávkovanie? Na to sa pozrieme v dnešnej recenzii.

Spoločnosť Bet365 bola založená v roku 1999 a svoj online prevádzku spustila hneď rok na to. Jednalo sa vtedy však o spustenie stávkovej burzy, kde si kurzy určovali sami tipujúci a zo stávkarov sa tak stávali samotní bookmakeri. Práve tento koncept odlišoval a stále odlišuje Bet365 od konkurencie, pretože sa tak zo spoločnosti stáva obyčajný sprostredkovateľ.

Plnohodnotnú stávkovú kanceláriu spustil Bet365 až na začiatku marca roku 2012 a zákazníci si teraz môžu vybrať, či chcú svoje stávkarskej zručnosti uplatniť v stávkovej burze proti ostnaté hráčom alebo v stávkovej kancelárii s profesionálnymi bookmakerov. Medzi týmito režimami možno prepínať v ľavom hornom rohu internetových stránok Bet365.

Aké takmer každá stávková kancelária aj Bet365 ponúka svojim klientov vstupný bonus. Ten môže byť až do výšky 20 Eur. Ak si na svoj účet zašlite peniaze a úvodný stávku za 20 Eur prehráte, Bet365 vám výška vášho prvého vkladu (vklad nepresahujúce 20 Eur) vráti.

Kurzová ponuka tejto spoločnosti je veľmi bohatá a nájdete tu prakticky všetky športy, na ktoré je možné staviť aj konkurencia. Čo sa týka výšky kurzov, radí sa Bet365 rozhodne k tomu lepšiemu na trhu. Spoločnosť Bet365 rozbehla aj mobilnú aplikáciu svojich stránok a tak si môžu stávkari pohodlne staviť aj zo svojho smartphonu. Aplikácia je totiž kompatibilná so všetkými druhmi operačných systémov.

V oblasti live stávok možno Bet365 bez preháňania považovať za najlepšie na trhu. A to predovšetkým v stávkovej burze. Tá sa totiž líši od klasického live stávkovanie u iných stávkových kancelárií tým, že je tu možné sadiť doslova až do poslednej sekundy. Rozhodne sa vám teda nestane, že by chvíľu pred koncom zamrzli stávky, ktoré ste chceli staviť na poslednú chvíľu.

Dôvod je samozrejme prostý, kurzy vypisujú samotní tipujúci, nie bookmakeri. Bet365 sa prispôsobil i ďalšie novinke, ktorá sa nedávno objavila na poli kurzového stávkovania. Tou novinkou je funkcia cash out, teda predčasné vyplatenie čiže predanie tiketu, na ktorom vám ešte chýba niektorý zápas.

Pre vklad na hráčsky účet v Bet365 (alternatív link) môžete použiť okrem iného aj internetové peňaženky Skrill alebo Neteller. Minimálna výška vkladu musí činiť 6 Euro. Pri vklade cez kreditnú alebo debetnú kartu potom počítajte s poplatkom 1,5%. Výber z hráčskeho účtu je podobný, v prípade prevodu na internetovej peňaženky máte navyše peniaze k dispozícii už do 24 hodín.

O pohodlie svojich zákazníkov sa Bet365 stará naozaj veľmi dobre, preto je tu široká ponuka nastavení. Jednou z nich je napríklad aj formát kurzov, kde si môžete vybrať medzi decimálnom (1.50) alebo zlomkovým (½). Uchvacujúca sú aj limity stávok. Maximálna výhra totiž môže činiť až 1 000 000 Euro. Minimálna stávka potom môže činiť 0,5 Euro.

Bet365 ponúka aj ďalšie produkty. Medzi nimi sú kasínové hry, poker alebo bingo. Aj tu je možné po splnení podmienok získať vstupný bonus a to dokonca až do výšky 1000 Eur. Či už sa teda jedná o výšku kurzov, možnosti nastavenia a limitu stávok, Bet365 je na trhu stávkových kancelárií určite na tých najvyšších stupňoch.

Naviac ako pridanú hodnotu ponúka burzu stávok, ktorá hoci sa môže zdať na prvý pohľad pomerne zložitá, ak sa s ňou tipujúci naučí zaobchádzať už na nej nedá dopustiť. Ak by ste stále váhali so zaregistrovaním, nesmieme zabudnúť tiež veľmi príjemné vstupné bonusy, ktoré Bet365 ponúka a ktoré stávkari určite radi využijú.