Bet365: Angličania sa zúčastňujú národného športového dňa

Stovky tisíc ľudí po celom Spojenom kráľovstve sa zúčastňujú športových podujatí, keď kluby a športové centrá otvorili svoje dvere zadarmo na oslavu olympijského úspechu tímu GB.

Okolo 2 600 bezplatných športových podujatí , do ktorej sa zapojilo až 60 olympionikov, zatiaľ čo ITV vypol všetkých sedem svojich kanálov o hodinu o 9.30 hod, aby Bet365 povzbudili ľudí, aby sa zapojili.Team GB olympionikov v línii na pocty Čítať viac

Národný športový deň, nazvaný I Am Team GB, ktorého cieľom bolo zhromaždenie britskej verejnosti, aby sa stalo aktívnym, a nasleduje zmiešané dedičstvo z Londýna 2012, keď sa športová účasť znížila napriek tomu, že GB stúpala na medailu. Olympijský Greg Rutherford otvoril svoju späť záhrada, kompletný s dlhým skokom, pre Bet365 mladých ľudí vo Woburn Sands, v blízkosti Milton Keynes. “Je to zaujímavá koncepcia, príďte do záhrady a skočte do jamy, na ktorej trénujem na majstrovstvách sveta, olympijských hrách a všetko ostatné,” povedal. Dlhý skok má dráhu 52 metrov a 9 metrovej jamy pre deti z miestneho atletického klubu, aby to vyskúšali. “Pre mňa je pre deti veľmi dôležité, aby sa zapojili.Žijeme v deň a vek, kde je toľko rôznych rozptýlení; existuje veľa rôznych vecí, ktoré môžu mladí ľudia robiť. Keď som vyrastal, v domácnosti sme nemali počítač, kým som mal 13 alebo 14. V súčasnosti sa deti učia chodiť a môžu hrať na iPad. Keď som bol mladší, vychádzal som z lezenia Bet365 stromov a bol aktívny. “Facebook Twitter Pinterest Max Whitlock” vypne “ITV.

Na londýnskej Copper Box aréne, ktorá bola zvyknutá na hostiteľské hry v Londýne 2012, ľudia vyskúšali aktivity od hádzanej po brušné tance spolu s dvojitým zlatým medailistom a gymnastou Maxom Whitlockom.

Nicole Sherapinová, zo Stratford, vzala svoje deti na túto udalosť. “Pozoroval som olympijské hry vždy, keď to bolo.Je skvelé, že tím GB prišiel druhý na stolíku medaily, takže keď som to v televízii videl dnes ráno, myslel som si, že sem prinesiem deti, pretože sú skutočne športoví a je to zábavné, akoby to boli školské prázdniny , Vyskúšali si bicykle, bedminton, stolný tenis. Chcem, aby moja najmladšia hrála na hádzanej, pretože je to alternatíva k futbalu. “V čítaní šampiónka na Bet365 olympijské veslovanie Helen Glover ponúkla radu ľuďom, ktorí chcú tento šport vyskúšať. “Na veslovanie strojov budú nejaké výzvy. Myslím, že sa pokúsime vyhrať nejaké člny, ak chce niekto odísť na veslovanie.Je naozaj dobré, že napadneme myšlienky a skúšame nové veci, je to prvýkrát, keď bol vypnutý televízny kanál, aby sme povzbudili ľudí, aby opustili dom a myslím, že je to úžasné. ”

aj keď môže poskytnúť niekoľko tipov o tajomstvách olympijských úspechov, bola udalosťou povzbudzovať nováčikov, aby sa trochu bavili. “Nebudem hovoriť, ak sa ľudia nebudú opýtať konkrétne, o tom, ako byť ďalšou veľkou vecou, ​​bude to o tom, ako si to Bet365 vychutnať a aký šport vyskúšať.”

I Am Team GB je organizovaný národnej lotérie, ITV, britského športu a britskej olympijskej asociácie.

Adam Chataway, marketingový manažér spoločnosti Camelot, uviedol, že sa očakáva, že sa zúčastnia stovky tisíc ľudí. “Olympiáda samozrejme zachytila ​​predstavivosť národa a to, čo sme naozaj chceli urobiť, bolo to fľaša a využitie vzrušenia olympionikov, ktorí sa vrátili do svojich spoločenstiev, aby sa tam dostali, aby sa dostali do pohybu a aby ľudia povzbudzovali, aby sa zapojili a dali šport ísť. “