Barella již hrál sedmkrát pro dospělý tým

Ne Icardi – žádný problém

Ať se stalo cokoliv se skandálním útočníkem Mauro Icardim, Inter je klidný – klub už ví, kdo ho má nahradit.
V uplynulých týdnech se stále častěji ozýval hovor o potenciálním podpisu Romelu Lukaku z Manchesteru United. Mezi další možnosti patří Ante Rebic z Eintracht.

Mezi těmi, kdo mohou podepsat Icardi je Juventus, připravený poslat Juan Quadrado a Paulo Dibalu v opačném směru.

3. Čerstvé střední pole

Conte plánuje restrukturalizaci a 31-rok-starý Raja Nainggolan bude nahrazen jako první. Jeho problémy s disciplínou znamenají, že není vhodný pro nového odborníka. Conte sám se více zajímá o 22letého Niccola Barella z Cagliari.

Před námi je Inter sezóna. Šest důvodů, proč tomu věřit

Barella již hrál sedmkrát pro dospělý tým, ale Inter bude stát nejméně 50 milionů eur. Dosud vše naznačuje, že kouč má takové zdroje.

4. Dobrý základ

Zisky jsou důležité, ale Inter je již silný. 34-rok-starý Samir Handanovich zůstává skutečnou hvězdou. Týmy jsou již obhajovány ultra spolehlivým Milanem Škriñarem a Stefanem de Vrayem.

Je důležité nejen nakupovat nové hvězdy, ale také udržet stávající. Útok vyhraje zápasy a obrana vyhraje poháry.

5. Změny v Juventusu

Turín čeká na změnu. Massimiliano Allegri opustil klub po svém pátém šampionátu a my můžeme jen dohadovat, zda bude Juventus v Serii A i nadále dominovat. Tým nehraje hladce – v Lize mistrů, Juve prohrál s Ajaxem a v italském poháru Atalanta. .

Před námi je Inter sezóna. Šest důvodů, proč tomu věřit

Možná, že Maurizio Sarri bude pro nový tým dokonalým zápasem – nakonec v roce 2018 jeho Neapol téměř odehrál turnaj v Turíně. Složení hlavního italského vévoda však již není mladé. Brzy se blíží perestrojka, a teď je nejlepší čas, aby se Inter vtrhl a vrátil se na vrchol.

Kdo, ne-li “Inter”?

V minulé sezóně byli Juventus a Neapol nejlepší v seriálu A. Vynikající sestava, významný trenér Carlo Ancelotti – samozřejmě, že strany mohou doufat v úspěch, ale nemají finanční zdroje Nerazzurri. Milan také nedávno jmenoval nového trenéra Marco Giampaolo, který má spoustu práce. Čekání na restrukturalizaci a “Romů”, kde také nový trenér – Paulo Fonseca ze Šachtaru.