Barcelonese po Atléticově porážce najde trochu sympatií ze světového tisku

Barcelona je obviněno z toho, že nemá plán B po vyloučení Ligy mistrů Atlétichem Madridem Diegem Simeonem, protože světový tisk se týkal držených držitelů evropského poháru. Barça nebude hájit svůj titul v Miláně 28. května po utrpení 3-2 agresivní porážky Atlético, kdo vyhrál druhou etapu jejich čtvrtletí-finále 2-0 ve středu night.Gerard Piqué se obává, Barça je Liga mistrů výstupu mohl udeřit La Liga doufá, že čtěte více

Po sledování dvou gólů Antoina Griezmanna přenášejí Atlético na poslední čtyři, světový tisk obvinil hlavního trenéra Luisa Enriquea a jeho hráče, že chybějí zálohovací plán, když se věci zhoršily.

“Mají trenér bez plánu B a postrádají kouzlo mesiáše, “přečetl si v El Mundo kritickou analýzu. “Chudá obejitá víra rozptýlila bohatou Barcu, která se zhroutila u Calderonu.” Mezitím Simeone chválil, a to jak ve Španělsku, tak iv zahraničí, pro jeho útočící stranu. “Jakou víru.Jaké emoce, “řekla Marca. “Atlético Madrid udělal historii vyřazením evropských šampiónů.” Barçaův fotbal se v posledních několika týdnech zhoršil. Barça by si nikdy nepředstavoval, že by z evropského poháru vynechal, dokud nebude [Real] Madrid v el clásico poražen. “Katalánská publikace Mundo Deportivo uvedla:” Barceloně bez rekurku se z Ligy mistrů . V závěrečných minutách nic neudělali, aby ukázali, že usilují o další výhru. Nebyla to dobrá noc pro srdce fanoušků Barça, protože jejich tým byl na pokraji a bojoval za zoufalou bitvu o většinu hry. “Ve Francii se objevily půvaby pro Griezmanna, který udeřil do 36. minuty předtím, než skončil trest s dvěma minutami v Vicente Calderón.L’Equipe řekl o hrádku z Burgundska: “Toto je rok potvrzení pro Atlético, Griezmann je vůdce skvělého klubu.”