Australský boxerský nádech Jeff Horn oči světový titul střílel po nejnovějším úspěchu

Australský Jeff Horn si zasloužil titul na světovém welterweightovém titulu Jessieho Vargas po přidání největšího jména do svého rostoucího seznamu.Horn porazil tvrdě udeřující americký veterán a třikrát mistr světa Randall Bailey technickým vyřazením po sedmi kolech na vyprodané Brisbane Convention and Exhibition Centre ve středu. Bylo to komplexní výhra, 14. dubna Jeho profesionální kariéru, a potvrzuje Horn stav jako skutečná hvězda na vzestupu v australském boxu. Tyson Fury rozbíjející se míč blízko sebe-zničení v Klitschko buildup Přečtěte si více

Horn, 28, je No5 uchazeč Pásek, který držel Vargas a jeho promotéři Duco Events, vykreslili kurz, který doufají, že uvidí tichého, mírného manžela učitele z jižní části Brisbane, který brzy stoupá na povinné místo, aby mohl vyzvat na titul.

Pokud je Vargas zájem, Horn chce, aby se to stalo dříve než později. “Chtěla bych jít celou cestu, ať už je to v příštím boji, nebo zda je to za rok, kdykoli budu mít tuhle příležitost, nebudu to říkat ne,” řekl. “Jessie Vargas je tam hned, je to někdo, koho bych rád bojoval za světový titul.” Horn měl přerušenou přípravu před svým střetnutím s Bailey a vzal si “KO King” s titanem Deska uložená v krku.Byli tam umístěni chirurgové po tom, co Horn utrpěl zhroucený hrtan v útrapném sparringovém zranění dříve v roce, který přinutil záchvat být zpožděn. Další úder do hrdla, jak mu bylo řečeno, mohl být smrtelný . Ale jediný skutečný výstřel Bailey přistál, on odolal.Horn byl ve třetím kole opuštěn silným právem od Američana, ale jak on a jeho trenér Glenn Rushton předpovídali, že se to během týdne stane, prostě na sobě to bude mít, zvedne se na nohy a vrátí se se zájmem.

Horn bude nyní mít zaslouženou měsíční dovolenou Jeho promotéři se pokoušejí vylepšit svůj další boj. “Podle mého názoru není nikdo v divizi welterweight, který by byl stejně tvrdý jako Randall Bailey,” řekl Duco Dean Lonergan. “Jestli se Jeff může dostat od něj výstřelů, znamená to, že ho nikdo nezlikviduje v celé divizi.”

“To bude znamenat jak IBF, tak WBO.”