Austrálie se znovu soustředí po epickém tažení proti Pákistánu

Věděli jsme, že máme v našich rukou klasiku v polovině toho posledního dne. Cítili jsme, jak se staví, napětí a doba trvání se neúnosně rozpíná. Rozlišení bylo odtržené. Četnost čísel však chvíli trvala déle, než si uvědomila, stejně jako pocit, že australský tým dal domácím příznivcům něco, na co by měl být pyšný, a to nejen z hlediska výkonů v terénu, ale také chování při jejich dosahování.

< p> Přesto, kapitán Austrálie Tim Paine nechce hrát významnost výsledku, nebo ne-výsledek. Ve skutečnosti to hrál přímo dolů, ukázal na spoluhráče poté, co obhájil finálový míč v Dubaji, že by měli držet víčko na jejich oslavách.Pro jeho odůvodnění, on citoval komentáře od Anglie je 2005 kapitána Ashes v dokumentu o té sérii, když skutečnost, že Austrálie srdečně oslavovala remízu u Old Trafford vedl Michaela Vaughana věřit, že jeho tým měl návštěvníky na provazech. Kriket velký Matthew Hayden \ t trpí poraněním páteře při surfování v Queenslandu Čtěte více

Je to tvrdý přístup Paine: to byl jeden z největších úniků v historii hry, ale pokud neztratili 10 na 60 v. první směny pak takový únik by nebyl nutný.

V druhém testu, Austrálie jsou tady v Abu Dhabi vyhrát. Tento tým se zoufale snaží o sérii v Asii, což je neomylná oblast od vítězství nad Srí Lankou v roce 2011. Současná skupina je nabitá a sebevědomá.Otázkou samozřejmě je, jak by měli jít na to, zvláště když hřiště dva dny mimo test byl šok smaragdově zelené. Jednoho dne byl oholený, ale střední část měla stále tlustou doškovou střechu a na jednom konci tráva zůstala na plné délce. Ne že by to byl mořský ráj, ale dalo naději, že pro nadhazovače bude něco víc než neměnný blok v Dubaji. “Myslím, že to bude pořád dobré i pro pálkování, a myslím, že to bude zase pozdě ve hře.” „Dneska odpoledne se opět podíváme na branku.Víme, že máme pár dobrých možností, pokud bychom chtěli provést změny, ale také si myslíme, že kluci, kteří hráli minulý týden, se dobře osvědčili a budou lepší pro tento běh. “

Paine udělal určitý bod na podporu svého levotočivého spinnera Jon Hollanda, zjevného nadhazovače, který by udělal cestu, a sympatizoval se spoustou jakéhokoliv druhého spinneru pro Austrálii. „Bylo by to hodně tlaku s vědomím, že byste mohli dostat jeden test, mohli byste získat dva, a pak je to zpět do Austrálie, kde tradičně hrajeme jeden spinner. Myslím, že pro Jon to je o tom, že se snažíme uvolnit tolik, kolik jen může, a ne zkusit to příliš tvrdě, což je snadněji řečeno než uděláno. Ví, že se může dostat o něco lépe, ale teď je také pod svým testem.Ví, že pákistánští hráči ho pravděpodobně napadnou víc, než mají naši další nadhazovači, takže je to jen o tom, že má plán a je schopen se proti němu postavit. “

Takže nezměněná sestava je pravděpodobně. Pákistán bude vyzvánět změny: vysoce útočící zahajovací batsman Fakhar Zaman bude debutovat poté, co před pár měsíci rozdrtil dvojtýdenní hru v jednodenní hře a poté, co vyhrál hráče série gong v tri-sérii T20 s Austrálie v Zimbabwe v červenci. Jeho zkušební příležitost je laskavým svolením zlomeného prstu pro Imam-ul-Haqa, který v prvním testu udělal 76 a 48.

Po rychlém kole bude téměř jistě další debutant v rychlém pohybu Mir Hamza. levicový Wahab Riaz byl vynechán z 12 poté, co v Dubaji nenalezl rytmus ani branky.Hamza má ohromný domácí rekord, když si v 56 prvotřídních zápasech připravil 26 vodáckých pětičlenných zátahů, v hrubém průměru 17 bodů. – šikovný batsman Shadab Khan, který se zotavil z třísla. Ale zda by mohl nahradit off-spinner Bilal Asif, který vzal šest branek v směnách v Dubaji, je pochybný. Pákistán už má nohu-spin od premiéra nadhazovač Yasir Shah stejně jako kvalitní part-time-time Azhar Ali, zatímco levá ruka ortodoxní Haris Sohail otočí míč stejným způsobem. Kdyby Bilal vynechal, byl by načasovaný Mohammad Hafeez jedinou možností, jak odbočit míč od levorukých batsmenů, z čehož je Austrálie v dostatečném množství.

Proto budeme čekat, až se hodí zjistit týmy. Žádný tlak: seriál mohl na těchto rozhodnutích jezdit.Obě strany jsou v rámu a na sekundu si nemyslí, že je to blasé. Sarfraz Ahmed a Paine jsou dva nedávno instalovaní kapitáni, kteří dokážou dokázat, že mohou inspirovat své hráče. Oba týmy to chtějí špatně.