1xbet stávkovanie po internete

1xbet stávkovanie po internete

1xbet a PayPal

Schopnosť uskutočňovať dobíjanie a výbery cez PayPal nám poskytuje ďalšie dôkazy o závažnosti 1xbet. Pozrime sa podrobne spôsoby použitia a výhody:

Uskutočňovanie nákupov a posielanie peňazí prostredníctvom služby PayPal je bezplatné. nebudú žiadne provízie
Nebudete musieť zdieľať finančné informácie s manažérom
PayPal je akceptovaný tisíckami internetových obchodov
Pomocou služby PayPal môžete váš účet doplniť minimálne o 10 EUR a kredit je okamžitý. Rovnako ako pri výberoch, jediný rozdiel, pri prvom odobratí musíte poslať kópiu dokladu totožnosti.
Možnosť otvorenia účtu PayPal priamo v rámci 1xbet.
Na jedného hráča môžete použiť len jeden účet PayPal, 1xbet nepripúšťa použitie PayPal pre tretie strany. Odčerpanie výhier bude pripísané na účet, ktorý bol použitý na doplnenie herného účtu.

Deponovať a čerpať prostriedky na 1xbetpagamenti

V rámci 1xbet budete mať možnosť vybrať si rôzne spôsoby vkladu a následne stávkovanie po internete postupy budú platiť aj pre výbery. Pozrime ich na všetky:

Postepay: pri navýšení a odstúpení je minimálna suma 10 €. Pre dobitie bude transakcia okamžitá. Pre odstúpenie trvá namiesto toho 3 až 5 pracovných dní a prvé je potrebné poslať kópiu dokumentu. Neexistujú žiadne ďalšie transakčné poplatky.

KALIBRA: pri dobíjaní aj pri odstúpení je minimálna suma 10 €. Pre dobitie bude transakcia okamžitá. V prípade odstúpenia od zmluvy však trvá od 3 do 5 pracovných dní a prvý odstúpenie budete musieť poslať kópiu dokumentu. Výhra môže byť pripísaná na KALIBRA iba v prípade, že je z “dobíjacia” typu, ak je typu “na jedno použitie” nemožno použiť na vyzdvihnutie! Účet môžete doplniť až o 3 KALIBRA naraz. Neexistujú žiadne ďalšie transakčné poplatky.

Kreditné karty Visa, MasterCard, Visa electron: doplatok a minimálny výber 10 €. Pre opätovné nabitie transakcie bude okamžitá, ale odstúpenie, ktoré trvá od 3 do 5 pracovných dní a prvý odber musí odoslať kópiu dokumentu. Neexistujú žiadne dodatočné náklady na transakcie (v každom prípade sa uistite, že vaša banka neuplatňuje osobitné podmienky pre transakcie vykonávané na herných stránkach); môžete doplniť svoj účet pomocou až 3 kreditných alebo debetných kariet naraz. Upozorňujeme, že nie všetky karty MasterCard súhlasia s výberom. Preto vám odporúčame, aby ste sa obrátili na svojho bankového alebo správcu karty ešte predtým, než požiada o odber z karty MasterCard.

PayPal: Pre službu dobíjania a odberu s týmto systémom sú platné rovnaké minimálne sumy, ako sú podrobne popísané v predchádzajúcej časti.

NETELLER: Jediné rozdiely, ktoré odlišujú tento prístup od ostatných je maximálna dávka, ktorá bola stanovená na 500 € (pre horných výbery budú pripísané v niekoľkých operáciách) a načasovanie zberu, ktoré sú okamžité a nie až po niekoľkých dňoch.

Skrill: minimálny vklad a zrušenie 10 EUR, bezodkladné v obidvoch prípadoch bez obmedzenia stiahnutia; pre prvú zbierku musí byť odoslaná kópia dokumentu
ecoPayz: minimálny vklad a zrušenie 10 EUR, bezodkladné v obidvoch prípadoch bez limitu stiahnutia; pre prvú zbierku musí byť odoslaná kópia dokumentu
Bankový prevod: 1xbet neúčtuje žiadne poplatky za doplnenie (minimálna čiastka 10 EUR) bankovým prevodom, uistite sa, že vaša banka neuplatňuje osobitné podmienky. Akonáhle to urobíte, je dôležité poslať kópiu prevodu a svoje používateľské meno na pagamenti@1xbet.it, poskytne, keď získa účtovanie spätný prevod sumy na váš hráčsky účet. Údaje, ktoré sú užitočné na vykonanie transakcie bankovým prevodom, sa nachádzajú na stránke v časti “Ako doplniť a stiahnuť”.

Ak žiadate o výhru výhier bankovým prevodom, nebudú žiadne náklady na provízie za transakcie vyššie ako 50 €, pri nižších transakciách sa použije banka. Odberová transakcia sa ukončí po 5 pracovných dňoch.