Unibet: Hawthorn mix Mitchells v rušném dni podnikání

Tom Mitchell se připojil k Hawksovi na oplátku za výběr č. 14 a výměnu pozdějších výběhů za hodinu po šokových zprávách o potenciálním obchodu s Samem Mitchellem na západní pobřeží. Období obchodování AFF: Cam McCarthy konečně se připojí k Fremantle z GWS Přečtěte si více

Tučné pohyby následují po Hawthornovi volném agentovi, který podepíše Richmonda vpřed Ty Vickery v pondělí a pokud Mitchellovo západní pobřeží přestane, mohlo by to Unibet pomoci Hawksovi v honbě s hvězdou Gold Coast Jaeger O’Meara.

Generální ředitel společnosti Eagles Trevor Nisbett řekl, že mluvili s Mitchell o tom, že by se mohli potenciálně připojit k nim jako trenér – ale ne až do roku 2018 nebo později. “Sam, samozřejmě, dlouhodobě pro nás, myslíme si, že to bude hrozné bohatství,” řekl Nisbett k Perthové rozhlasové stanici 6iX. “Jestli Hawks chtějí mladší hráče, ať už jde o mini-rekonstrukci fáze a potřebujeme nějaký krátkodobý intelekt…a některé dlouhodobé koučování, pak máme různé cíle, takže existuje nějaká synergie. Takže doufejme, že to všechno dopadne. “Mitchell řekl, že jeho pohyb po západě byl v pracích, protože trenér Hawks Alastair Clarkson to navrhl v soukromé konverzaci před dvěma týdny. Zahrnuje čtyřčlennou premiérskou hvězdu, která podepisuje Unibet smlouvu na dobu jednoho roku, s úmyslem zůstat se západním pobřežím jako trenér, jakmile jeho trblivá kariéra AFL končí.

“On [Clarkson] v jistém smyslu se na mě díval, “řekl Mitchell, který je v současné době na prázdninách na Novém Zélandu, řekl rozhlasové stanici SEN v Melbourne.

” Měli jsme velmi otevřený rozhovor a on řekl: “Podívej, vím, jít do koučování, nebudete hrát navždy s Hawthornem…bylo by něco, o co byste měl zájem, jít a hrát si trochu a pak jít do koučování? “Mohli jste mě zaklepat s peřím.” Na tváři toho, Hawthorn vypadá jako velký vítěz z obchodu s Tomem Mitchellem. Obtížný záložník zaujal vítěznou schopností v 65 zápasech za Labuti poté, co byl v roce 2011 vylosován jako otec-syn (č. 21). ” který má jen 23 let, má spoustu fotbalu před sebou, “řekl manažer listu Hawks Graham Wright.

Collingwood podal jedinou oficiální papírování ve středu, Pies podepisující Fremantle dopředu Chris Mayne na čtyřletý obchod jako neomezený volný agent.Dockery Unibet obdrželi výběr družstev (v současné době číslo 23) ve druhém kole příštího měsíce od AFL za ztrátu Mayne.

V dalších zprávách o hře hráčů v třetí den obchodního období AFL Brett Deledio se přestěhoval do Geelongu, kde se Josh Caddy snažil zůstat s kočkami. Kapitán Brisbane Tom Rockliff se poprvé setkal s novým trénerem Chrisem Faganem, protože obě strany zvažují jeho budoucnost.

p> Geelong dopředu Shane Kersten vypadá, že jde domů s Perthem, aby se hrali s Fremantlem poté, co jmenoval Dockery. Bryce Gibbs se přestěhoval z Blues do Adelaide, zůstává v Unibet patu a manažer Charlie Cameron a Mitch McGovern říká AFL Trade Radio, že se nepohnou na Carlton.