Sydney FC překoná Wanderers v thrilleru sedmi bran A-League

Vítěz Terryho Antonise předal vítězství desetiletého Sydney FC v západním Sydney v 4-3 derby s hádkou.

Po sestupu 3-0 za 25 minut se Wanderers vrátili zpět do A-League hra, ale Sydney silný útok, který zaznamenal 19 gólů v pěti hrách, ukázal rozdíl na stadionu Pirtek. Ante Covic dal hostitelům nejhorší možný start, připustit časný vlastní gól před Marc Janko dvojnásobně dal rakouského útočníka na vrchol ligové branky.

Kontroverzní noví Wandereři dopředu Kerem Bulut si sbalil vlastní debut s Iacopem La Roccem, který se také dostal na výsledek. >

Ale Antonis měl mít poslední slovo, vítězství v 75. minutě.

Covic vydržel několik nervózních okamžiků brzy ve hře, ale pro brankáře to bylo hodně horší. Miloš Dimitrijevic hrál v rohu do boxu a v nebezpečí útočícího ústa s Jankovým ohrožením Covic nějak poslal Míč do zadní části své sítě, aby v desáté minutě odevzdal Sydney 1: 0. Nebylo to dlouho, než Janko rozšířil mezeru a dostal se na konec míče Christophera Naumoffa Sky Blues 2: 0 v 18. minutě. Střelec opět udeřil o šest minut později a jeho osmý gól v pěti zápasech.Defender Sebastian Ryall zahnal dlouhý kříž a Sydney se dostal do vedení 3: 0 během 24 minut. Wanderers se podařilo dostat zpět do 33. minuty, Brendan Hamill vytvářel šanci a La Rocca bodoval jeho První branku sezóny. Bulut, který byl Brendonem Santalabem nahrazen zraněním, měl poté 19,484-násobek v úderech, když zaútočil na kříž Nikita Rukavytsya, aby získal senzační gól v 42. kole Minuta.

Bulut ještě nebyl udělal, vynalezl se z přerušení a vylosoval hostující úroveň v 53. minutě.Jeho trénink s dlouhým dosahem se táhl skrze závoj vytvořený světly a do zadní části sítě. Zoufalý návrat k vedení, trenér Sydney Graham Arnold udělal tři náhradníky za čtyři minuty, výměna super boot Shane Smeltz Pro Janko, Rhyana Granta pro Ryala a Antonise pro Naumoff s méně než půl hodiny zbývajícím.

Ukázalo se to masterstroke, jako vynikající povrch od Antonis podal Sydney vítězství. Hra muž po sestřelu midkaelder Mickael Tavares byl vyslán v 83. minutu za jeho druhou žlutou kartu po faul na Mark Bridge. Sydney brankář Vedran Janjetovic odtáhl dvě skvělé šetří v extra čas popřít Labinot Haliti a Yusuke Tanaka a zajistila, že se Sydney vrátí domů vítěznou. Rozhodčí správce šel svým týmovým způsobem, ale trenér Central Coast Phil Moss zůstává silným obhájcem zavedení technologie v A-Ligii, aby pomohl Rozhodčích.

Předmět byl opět na stole po domluveném hovoru Diskuze po derby F3 mezi námořníky a Newcastlem, které v sobotu skončily 0-0 na Hunter Stadium.Facebook Twitter Pinterest Fabio Ferreira se během sobotní hry snaží vymanit ze svých markerů.Foto: Tony Feder / Getty Images

V 38. minutě kola 19 hráči, středopásobník Jets Mitch Cooper narazil z páté střelecké zóny, která porazila brankář Mariners Liam Reddy, hit na spodní straně břevna A odrazil se před zadní čárou brankové čáry předtím, než se vyhnul.

Úředníci nebyli odhodlaní žádat o gól z Jets a názory po zápase byly rozděleny na to, zda míč zcela překročil hranici. / P>

A-League byla navržena jako potenciální zkušební země FIFA pro testovací technologii line-line a Moss byl pro tah.

“Nikdy nedorozumím proč Dnes a ve věku, proč nemáme alespoň technologii zaměřenou na branku, “říká Moss.” V minulosti jsem navrhl možná i video rozhodčí pro cokoli, co se děje v pokutovém území, Protože jsou masivními rozhodnutími, která mohou způsobit nebo přerušit výsledky a učinit nebo přerušit kariéru. “Ale z výpovědí, které jsem viděl, dokonce i komentátoři, kteří se dostali Aby se dalo sledovat 10 nebo 15krát, nemohl se rozhodnout, takže nevím, jak by to měl řídící hráč se sluncem v očích. “

Trenér Jets Phil Stubbins zvažoval technologickou debatu . “Pokud je rozhodnuto o rozdělení na druhé, pak rozhodčí, který zjevně rozhodne, rozhodl o svých sázkách a myslel si, že to není konečný cíl,” řekl.

Video by to samozřejmě ukázalo. “Twitter Twitter Pinterest Corey Brown z Brisbane Roar a Jamie Maclaren za Perth Glory během sobotního utkání v Perthu.Foto: Tony McDonough / AAP

V pozdní hře Perth Glory utekla s 2-2 remíza přes 10-muž Brisbane outfit na nib Stadium zůstat na vrcholu A-ligy, i když se nepodařilo Vyhrát nějaký z posledních šesti zápasů.

Perth vypadal předurčený k tomu, aby uzamkl prvenství, když byl jasný poté, co porazil Melbourne Victory 2-1 zpět 2. ledna, ale oni nehráli, protože prohrali Adelaide United a Sydney FC a nakreslil s vítězstvím, Adelaide, Melbourne City a nyní Brisbane. Nicméně se v sobotu večer vrátili zpět z konce 2-1 proti Roaru, s 84. minutovou brankou na Dino Djulbic Být tři body mimo vítězství na prvním místě, ale také mít nyní dvě další zápasy. Vítězství má možnost sdílet body vedení, když hostit Wellington Phoenix v neděli.

Glory dostal branku do startu v 26. minutě přes Danny De Silva, ale pak Roar dvakrát skóroval v prostoru tří minut uprostřed druhé poloviny turnaje Gh Jean Carlos Solorzano a Matt McKay. Sláva skončila vyrovnáním Djulbicem, nicméně jen pár minut poté, co Brown obdržel červenou kartu v 76. minutě.

Co se hodí pro Brisbane, stejně jako nyní zůstanou dva body za šestým umístěným Melbourne City, ale s hrou v ruce.

Roar trenér Frans Thijssen byl zklamán, že ztratil po vedení 2-1, ale nemohl “Byl bychom měli vyhrát, myslím, protože jsme byli lepší tým a měli mnohem víc držení míče, a dokonce i po vedení 2-1 jsem neměl “Řekl Thijssen.” Ale samozřejmě červená karta a to byla červená karta, změnily věci a byli jsme zklamaní a v posledních několika minutách jsme mohli ztratit 3-2 také.Právě jsme se museli spokojit. “

Lowe také cítil, že Sláva si zaslouží, aby přišla s výhrou s nějakými pozdními šancemi od Andy Keogh a MacLaren, aby získali vítěze.

“Bylo pravděpodobně dvě ztracené při smrti s několika možnými šancemi na dvoře venku s Andym, který nemohl vytřídit nohy ven a potom Macca měl asi osm yardů,” řekl Lowe.

P> “V souvislosti se smrtí si myslím, že jsme postrádali dva body.”