Smrti Marasonnien a Clonbanan Lad mar chase vyhrát pro The Fringe

Dvacet dva závodníků šlo na místo pro Fox Hunters ‘Chase zde ve čtvrtek, první ze tří závodů tohoto týdne nad Grand National ploty, ale dva se nepodařilo vrátit po obou Marasonnien a Clonbanan Lad zhroutil poté, co byl vytažen během Závod. Během závodu nebyl jeden kůň jedním ze tří chlapců, v nichž byli další tři jezdci vyřazeni a další sedm, včetně Patricka Mullinsa na Marasonnien, a Jody Sole, na Clonbanan Lad, vyskočili .Výbor Národní setkání vítězů Cue Card nastoluje střet Don Cossack Přečtěte si více

“Clonbanan Lad a Marasonnien byli vyhozeni během sezóny Fox Hunters ‘Steeple Chase svým žokejem, ale později se zhroutili,” profesor Chris Proudman, Poradce Aintree, řekl po závodě. “I přes okamžitou pozornost veterinářů [koně] nebyli schopni zachránit.Žádný incident nebyl spojen s pádem. “Nikdy nemůžete úplně odstranit všechna rizika z jakéhokoliv sportu, včetně dostihových závodů, ale každý rok z 90 000 běžců má britská závodní rychlost úmrtnost méně než 0,2%, což Zjištěný výzkum je daleko nižší než koně prostě cvičení v poli.Toto je v posledních 15 letech nižší než 0,3% a musíme pokračovat v práci, abychom viděli, že se bude i nadále snižovat. “

Na The Fringe se dostal snadný vítěz Fox Hunters, dokončení dvojnásobku Dvěma velkými honičkami roku, v Cheltenhamu a Aintree, po druhý rok. Dále na kartě, Donald McCain zaznamenal emoční vítězství na konci těžké sezóny, kdy Katachenko vzal Červenou Rum Chase, pojmenovaný na počest trojnásobného velkého národního vítěze vyškoleného jeho zesnulým otcem Gingerem. McCain vyslal jen 50 vítězů v letech 2015-16 před svým úspěchem ve čtvrtek a také ztratil jednu Jeho nejvýznamnějších majitelů v říjnu, když Clare a Paul Rooney odstranili ze stáje asi 60 koní. “Tento závod je jedním z těch, které jsem vždy chtěl vyhrát,” řekl McCain. “Byla to náročná sezóna, ale myslím, že jsme dnes dokázali, že jsme nedělali nic špatného a že jsme vyřešili všechny problémy, které jsme měli.”