Anthony Crolla si kladie za cieľ nadradenú autoritu nad Bet365 v Manchestri

Anthony Crolla sa zaviazal zamerať sa na zraniteľný pruh Jorge Linares tým, že ho tlačil na úvodný zvon počas sobotňajšieho ľahkého titulového boja WBA. Linares, ktorý je doteraz najťažším súperom Crolly, bol kedysi považovaný za jedného z športové nadchádzajúce talenty a v porovnaní s Oscarom De La Hoya.Tyson Fury v Wladimir Klitschko rematch nastaviť, aby sa Bet365 znova vypustil – správy Čítať viac

Jeho technické schopnosti boli však často podkopané vnímaným nedostatkom ktorý výrazne prispel k jeho troch profesionálnym porážkam. V máji 2015 WBC titul obrany proti Kevin Mitchell, opäť sa zdal byť krehký v otváracích kruhoch a utrpel knockdown v piatom pred zotavuje zastaviť jeho challenger v 10. Crolla je presvedčená, že 31-ročný si zachováva túto zraniteľnosť a povedal Sky Sports News: “Musím vylepšiť svoju autoritu a získať od neho toľko rešpektu.”

“Musím byť trpezlivý, ale to to úplne iný boj od Ismael Barroso [ktorého Crolla zastavil v ôsmich kolách v máji].Linares uvítací bonus Bet365 bude oveľa chytřejší, takže Bet365 nemôžem byť príliš trpezlivý. “” Určite neskoro boli výstrely do tela laskavé k nám.Je to určite súčasť mojej hry, ale to nie je niečo, čo hneď hľadám, pretože má okolo seba skvelý tím a oni ma budú študovať.

“Uvidíš trochu všetko – niekedy šachový zápas a trochu boje v hádke. ”

Sobotný boj v Manchesterskej aréne bol tiež porovnaný s bojom v júni 2005 medzi Rickym Hattonom a Kostyou Tszyu, v ktorom sa vášnivý dav objavil vplyvný. Toto víťazstvo sa Bet365 ukázalo ako najlepšie Hattonovej kariéry a pre všetky úspechy v bojovom scéne v Manchesteru zostáva najvyšším profilom.

“To nebolo len jednou z najväčších nocí v boxe v Manchesteru, ale v britskom boxe, aby sme dokonca mohli porovnávať, znamená strašne veľa,” povedal Crolla, 29, ktorý v piatok prevážil Linares o tri unce, keď naklonil váhy na 9st 8lb 5oz .

“Vyhrajte v sobotu a bude ma umiestniť na veľké, veľké pódium, čo je to, čo naozaj Bet365 chcem.Budem tou superstar. ”

viac: Bet36 promočné akcie