Americký dámský tým 4×100 se kvalifikuje do finále v samostatném run-off po obtěžování obušků

Bizarní epizoda v ženské 4x100m heats zanechala Allysona Felixa a zbytek silně favorizovaného týmu USA z finále v poledne a zpět večer, když se vydal sólovým klínem proti hodinám. Během prvního pokusu týmu ve čtvrtek ráno byl Felix na druhém předání bráněn brazilským soupeřem a vyměnil si obušku výměnou za anglickou Gardnerovou. Věděli, že musí zaznamenat čas, aby zaregistrovali protest, rychlé myšlení Felix nařídil rozrušenému Gardnerovi, aby zvedl obušok a kvarteto se táhlo za trať, aby dokončilo závod. Olympijské hry z r. 2016: Usain Bolt jde do 200 mil. zlatých, atletika, taekwondo – živá! Přečtěte si více

“Mám náraz,” řekl Felix. “Prostě mě úplně odhodilo. Snažil jsem se ji vytáhnout dohromady, abych to dostal do angličtiny.Možná, že kdybych měl ještě jeden krok, mohl bych, ale padal jsem, jak jsem jí šla. “Facebook Twitter Pinterest Tým USA pro ženy, který se účastní sólové soutěže proti hodinám, se kvalifikoval do finále. byl potvrzen a Američané dostali cíl, aby porazili 42,70 sekundy, aby se mohli kvalifikovat do finále místo Číny, která byla nejpomalejší z původních finalistů v raném večerním sólovém kole ve stejném pruhu. Jejich cíl lehce porazil, když zaznamenal v tomto roce nejrychlejší čas na světě 41,77, aby zranil Číny z osmi kvalifikačních bloků do finále. “Úprimně se cítím, jako by to bylo jako oslavovaná praxe. Jen jsme tam měli zábavu. Smáli jsme se a vtipkovali jsme se a zůstali světlo, a to bylo celé. “Felix řekl.” Bylo to jiné.Bylo to opravdu divné, ale když jsme šli ven a lidé nám přivítali, změnili nás a povzbudili nás a byli jsme opravdu vděční. Jsem pravděpodobně poslední osoba, která by se chtěla zapojit do něčeho podobného. “Bolest pro Číňany byla zdvojnásobena skutečností, že jejich čas se rovnal Kanadě na sto vteřin, ale mírně pomaleji po dobu tří desítky.

Minuty před ranním dramatem vypadaly jejich britské protějšky velmi působivé, když se ulevily do pátečního finále.Na druhém místě skončili za sebou za Jamajkou, zatímco méně působivý výkon mužů týmu GB byl dost na to, aby se dostali do finále jako jeden z nejrychlejších loserů.USA bude mít šanci znovu spustit ženu 4x100m po spuštění sáčku Číst více p>

quartet britského dámská Asha Philip, Dina Asher-Smith, Daryll Neita a Desiree Henry vypadal velmi dokonalý, jak se zastavil hodiny v době 41.93sec za Jamajky, který běžel bez Elaine Thompson, 100m a 200m Olympijský vítěz. Britští muži nevypadali na nic jiného, ​​než na dobře naolejovaný stroj na výměnu obušků, protože se snažili získat kvalifikaci z pruhu první.Budou nuceni běžet z rakevního boxu opět ve finále v sobotu, přestože doufají, že dostanou vnější pruh po skončení sedmého z osmi kvalifikací v 38.06. “Bylo by to 37,7 v lepší dráha, “řekl James Ellington, který se spojil s Richardem Kiltym, Harrym Aikinesem-Aryeeteym a Chijindu Ujahem. “Je to pravděpodobně nejrychlejší čas z pruhu první, takže jsme si ji nehráli v bezpečí.Toto je olympijské hry, takže je musíme položit do vyhřívání a do finále. “Jak šprincí královna Elaine Thompson získala olympijské zlato v ženských 200m Přečtěte si více Adam Gemili přijde do týmu ve finále místo Aikines-Aryeetey po jeho náklonu ve finále 200m ve čtvrtek, zatímco James Dasaolu může také nahradit Kiltyho. Přes historii obušků souvisejících s obuškem a velmi veřejnost vypadá na živě televize po slabém úsilí na světovém šampionátu v Pekingu v loňském roce, britští muži trvají na tom, že vztahy mezi nimi nikdy nebyly srdečné a jsou vzestupné o jejich šance ve finále. “Budeme bojovat a my jsme stále v rozporu s medailí, určitě, “řekl Kilty. “Když jsme v tomto finále, přineseme to, nikdy jsme neskončili ve finále, vždy jsme se s touto příležitostí vytratili s adrenalinem.Bez ohledu na to budeme lepší. “

V den, kdy Morgan Lake mělo zjistit, na které univerzitě se bude příští rok účastnit, měla na mysli více naléhavých věcí, když se pokoušela se kvalifikuje do finále ženského vysokého skoku v sobotu večer.19letá čtenářka z Readingu, absoloventka prestižní Wellingtonské univerzity v Berkshire, to řekla v pořádku, ale vypadala nadšená po třetinových clearancesu jak na 1.92m, tak i na 1.94m, která ji vedla.

“Byl jsem nervózní [vstoupím do posledního pokusu], protože jsem věděl, že to mohu udělat, a já jsem se frustrovaný sám sebou,” řekla po tom, co se vyrovnala s jejími nejlepšími osobami. “Vítězství ve finále by zajistilo, že Lake se připojí k autorovi Georgemu Orwellovi, bývalému světovému mistra světa Formule 1 Jamesovi Huntovi a ne méně než 15 vítězům Victoria Crossu na seznamu staré školy slavné minulé žáky. Velká Británie není zastoupena v mužském desetiboji, který spolu s ženským vysokým skokem a mužskými výstřelovými kvalifikačními předstihy znamenalo ranní dráhu.Po osmi z deseti událostí zůstal mistr 2012 Ashton Eaton na svém titulu obhájit svůj titul a dokončil ranní zasedání konání, kvůli závěru ve čtvrtek s oštěpem a 1500 m, s body celkem 7,370, následované Francouzský Kevin Mayer na 7,246 a kanadský Damian Warner na 7,102. Americký Ryan Crouser hodil nejvíce na mužské závody předběžnou přípravu a vynesl jednu námahu o 21,59 ma finále ve večerních hodinách.